Latvijas Basketbola savienības vadība

LATVIJAS BASKETBOLA SAVIENĪBAS PREZIDENTS

Raimonds Vējonis

LATVIJAS BASKETBOLA SAVIENĪBAS PADOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

Valdis Voins

LATVIJAS BASKETBOLA SAVIENĪBAS PADOME

Igors Aleksejevs
Rūdolfs Andersons
Aldis Baumanis
Uģis Bisenieks
Jānis Drulle
Uldis Grāvītis
Ojārs Kehris
Arnis Ozols
Gints Pakārklis
Sandis Petrovičs
Ilze Pētersone-Godmane
Valdis Siksnis
Kārlis Strēlis
Edgars Šneps
Dins Ušvils
Ģirts Vēveris
Jānis Vilnītis
Valdis Voins

Nepastāvīgie padomes locekļi - klubu deleģētie pārstāvji:

TTT Rīga
VEF Rīga
BK Ventspils
BK Ogre
BK Jūrmala

LATVIJAS BASKETBOLA SAVIENĪBAS VALDE

Raimonds Vējonis, LBS prezidents (ar tiesībām pārstāvēt LBS atsevišķi)
Miks Balodis
Agris Galvanovskis
Edgars Jansons
Egils Lūsis
Klāvs Olšteins
Daiga Žvirble

Prezidents un Padome ievēlēti LBS biedru sapulcē 2020. gada 21. janvārī, valde apstiprināta LBS Padomes sēdē 2020. gada 18. februārī.

Prezidenta, Padomes un valdes pilnvaru termiņš: 2024.gada 20.janvāris

LATVIJAS BASKETBOLA SAVIENĪBAS ĢENERĀLSEKRETĀRS

Kaspars Cipruss (ar tiesībām pārstāvēt LBS atsevišķi)

LATVIJAS BASKETBOLA SAVIENĪBAS PASTĀVĪGĀS KOMISIJAS

Treneru komisija – Agris Galvanovskis (vadītājs), Ainars Bagatskis, Guntis Endzels, Kaspars Mājenieks, Aigars Nerips, Raivo Otersons, Andris Steļmahs, Jānis Šults, Artūrs Visockis-Rubenis, Roberts Zeile un Mārtiņš Zībarts.

Jaunatnes komisija – Daiga Žvirble (vadītāja), Edgars Buiķis, Matīss Graudiņš, Mudīte Gūtmane, Daiga Jansone, Mārtiņš Liepa, Ilga Neimane, Irina Romaņenko, Līga Rimševica, Artūrs Šķesters, Matīss Vārna.

Tiesnešu komisija – Andris Vaskāns (vadītājs), Arnis Ozols (vadītāja vietnieks), Andris Aunkrogers, Ingus Baumanis, Maruta Eglīte, Ritvars Helmšteins, Juris Kokainis, Kristaps Konstantinovs, Mārtiņš Kozlovskis, Oļegs Latiševs, Oskars Lucis un Gatis Saliņš.

Reģionu komisija – Klāvs Olšteins (vadītājs), Normunds Atvars, Jānis Bambis, Gints Friķis, Aleksejs Grehovs, Egils Kaļva, Lauris Krēmers, Guntis Pakalns, Ralfs Pleinics, Artūrs Portnovs.

3x3 basketbola komisija – Edgars Jansons (vadītājs), Baiba Eglīte, Agnis Čavars, Raimonds Feldmanis, Viktors Kulačkovskis, Elvis Lapiņš, Edijs Šlesers, Jānis Zemels.

Senioru komisija – Kārlis Strēlis (vadītājs), Mārtiņš Būmanis, Aleksandrs Čuda, Andris Eglītis, Zigrīda Grēvele, Ingemārs Grēvels, Ziedonis Jansons, Jānis Karpovs, Agris Kolbergs, Modris Šveiduks, Jānis Vaivads.

Licencēšanas komisija – Edgars Bērziņš, Edijs Eglītis, Kārlis Loks, Emīls Toms.

Apelācijas komisija – Edgars Dupats (vadītājs), Kārlis Vītols, Nils Fogels.

LBS Goda zāles padome – Guntis Keisels (vadītājs), Uldis Grāvītis, Ilona Kalniņa, Ojārs Melderis, Imants Pļaviņš, Guntis Šēnhofs.

Seko mums!