Logo

Treneri aicināti pieteikties ICECP kursiem Delaveras universitātē

Treneri aicināti pieteikties ICECP kursiem Delaveras universitātē

ICECP programmai var pieteikties nacionālās kategorijas treneri, kam ir trenera darba pieredze nacionālajā vai starptautiskajā līmenī, un kas brīvi pārvalda angļu valodu.

Pieteikšanās ICECP programmai notiek elektroniski: ICECP::International Coaching Enrichment...Turpat atrodama detalizēta informācija par programmu.

Pieteikšanās termiņš 2016.gada 2.maijs.

Latvijas Olimpiskajai komitejai ir tiesības pieprasīt Olimpiskās solidaritātes atbalstu vienam trenerim. Stipendija nosedz mācību maksu (8250 USD) un ceļa izdevumus.

Apmācības programmas laikā treneri piedalās 4 sesijās (moduļos), kā arī izstrādā individuālus projektus par konkrētā sporta veida attīstību savā valstī.

MĀCĪBU PROCESS 2016./2017.mācību gadā:

 

1.modulis: 2016.gada 17.septembris - 2.oktobris Delaveras universitātē, ASV

Paredzētas lekcijas, prezentācijas, treniņu vietu apmeklējums un individuālā projekta darba plānošana. Dalībniekiem tiek dota iespēja vērot treniņu laboratorijas darbu, kā arī tikties ar starpkoledžu izlasi un reģionālajām sporta organizācijām.

2.modulis: 2016.gada 2.-9.oktobris, noteiktā prakses vietā/treniņu centrā

Mācības attiecīgajā sporta veidā un kursu programmas turpinājums ASV Olimpiskajā treniņu centrā. Dalībniekiem būs iespēja vienas nedēļas garumā vērot ASV nacionālās komandas trenera darbu vai līdzvērtīga līmeņa sporta kluba vai universitātes trenera darbu, ka arī dalīties pieredzē un zināšanās par treniņu metodēm un tehnoloģijām. Dalībnieki turpinās arī savu individuālo projektu izstrādi.

3.modulis: 2016.gada 9. – 21.oktobris, ASV Olimpiskajā Treniņu centrā, Kolorado Springsā, Kolorado

Dalībnieki turpinās savu individuālo projektu izstrādi, kā arī turpinās apgūt trenera izglītību, pielietojot trenēšanas metodes, ko prezentējuši kursu eksperti. Projektu vadītāji apmācīs savus studentus projektu prezentācijā.

4.modulis 2017.gada 24.-29.aprīlis – SOK mītnes vietā, Lozannā, Šveicē

Tiks vērtēts dalībnieku mācību darbs un prezentētie individuālie projekti. Sekmīgie kursu beidzēji saņems Delaveras universitātes un ASV Olimpiskās komitejas sertifikātus.

* ICECP kursus absolvējuši Latvijas treneri: Ivo Lakučš (2008/2009); Inguna Minusa (2010/2011); Einars Pimenovs (2013/2014); Andris Eikens (202014/2015); Staņislavs Judkins (2015/2016 )

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!