Logo

Trīs zvaigžņu balvas’2021 balsojums: atbalstīsim savējos!

Trīs zvaigžņu balvas’2021 balsojums: atbalstīsim savējos!

Vietnē www.triszvaigznubalva.lv sācies publiskais balsojums par apbalvojumam “Trīs Zvaigžņu balva 2021” izvirzītajiem sportistiem, treneriem, komandām, sporta organizācijām. Līdz 28. novembrim ikvienam, reģistrējoties ar sava e-pasta adresi, reizi dienā ir iespēja atbalstīt savus favorītus 11 nominācijās.

Sešās nominācijās balvai izvirzīti basketbola sabiedrības pārstāvji.

Olimpiskie čempioni – Latvijas 3x3 basketbola izlase un tās vēsturiskais panākums – pretendē uz balvu nominācijās “Gada izrāviens sportā”, “Gada notikums sportā” un “Gada sporta komanda individuālajos sporta veidos”.

Olimpisko čempionu treneris Raimonds Feldmanis pretendē uz balvu nominācijā “Gada sporta treneris”.

Olimpiskie čempioni Agnis Čavars un Kārlis Pauls Lasmanis iekļuvuši starp finālistiem nominācijā “Gada sportists”.

Latvijas Basketbola savienība pretendē uz balvu nominācijā “Gada sporta federācija”.

“Trīs Zvaigžņu balva 2021” Žūrijas  priekšsēdētājs, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš: “Šis ir svarīgākais sporta apbalvojums valstī un to pērn apliecinājusi arī sabiedrības iesaiste. Balsošanas process ir kļuvis ne tikai demokrātisks un atklātāks, bet daudz lielāku lomu uzvarētāju noteikšanā spēlē ikkatrs no mums. Protams, olimpiskie un paralimpiskie panākumi stāv pāri visam nozīmīguma un sagādāto emociju ziņā, taču bija arī daudz dažādi citi ievērojami sasniegumi sportā. Tāpēc domāju, ka šogad sabiedrībai nāksies palauzīt galvu izvēloties labākos.”

Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs Tikmers: “”Trīs  Zvaigžņu balva 2021” nomināciju kandidātus  1. kārtā izvirzīja plašs sporta sabiedrības un nozares profesionāļu loks. Saskaitot 1. kārtā iegūtās balsis, žūrija apstiprināja 11 nomināciju kandidātus, kas tiek virzīti tautas balsojumam.”

Balsojuma gala rezultātu veido līdzjutēju balsojums (50 % no balsojuma), sporta organizāciju  (LOK, LPK, LSFP – no katras 3 sportisti)) nominēto sportistu (25% no balsojuma) un sporta žurnālistu (25% no balsojuma) balsojums.  Ar “Trīs Zvaigžņu balva 2021” sportistu un sporta žurnālistu sarakstu, kuri piedalīsies balsojumā, varēs iepazīties mājaslapā – www.triszvaigznubalva.lv.   

Nominācijas  “Gada sporta  skolotājs/-a” uzvarētāju izvirza un nosaka LR Izglītības un zinātnes ministrija, bet  nominācijas “Mūža ieguldījums sportā” pretendentus izvirza Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latvijas Sporta federāciju padome, taču to nosaka un paziņo “Trīs zvaigžņu balva 2021” Žūrija.

Sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas pasākumu “Trīs Zvaigžņu balva 2021” organizē Latvijas Olimpiskā komiteja ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu. “Trīs Zvaigžņu balva 2021” partneri ir AS “Latvijas  Valsts meži”, pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia”, AS “LNK Industries”, degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs “Circle K Latvia”, autonomas uzņēmums “Sixt auto noma”, nacionālā aviokompānija “airBaltic”, kā arī LOK informatīvie partneri – SIA “Visual Media”, SIA “Izdevniecība “Rīgas Viļņi””, AS “Radio SWH” un “TV3 Group”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!