Logo

Zināmas 10 pirmklasnieku komandas, kuras cīnīsies par tikšanos ar Porziņģi

Zināmas 10 pirmklasnieku komandas, kuras cīnīsies par tikšanos ar Porziņģi

Vēl Saldū startēja Jelgavas 4. vidusskolas komanda “Maģiskie pirmklasnieki”, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas “Zīļuks”, Saldus 2.vidusskolas “Žiglie zibeņi”, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas “Oranžie no Berģiem”, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas “Spicie”, Rīgas Ziepniekkalna sākumskolas “Ziepniekkalna zibensbērni” un Ādažu vidusskolas “Mazie, zibenīgie dankeri”

Pirmajā pusfinālā Madonā tiesības piedalīties finālā izcīnīja Krimuldas vidusskolas komanda “Ezīši”, Madonas 1.vidusskolas "Fiksīši", J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas "Daugavpils basketbola zvaigznītes", Daugavpils 12.vidusskolas "Lauvēni"un Jēkabpils pamatskolas "Atsperīgie ezīši". -

Konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā” katrā komandā ir 12 skolēni – sešas meitenes un seši zēni. Bērni sacenšas aizraujošās stafetēs, kā arī āķīgu prāta vingrinājumu un radošo uzdevumu izpildē. Sportland sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību šādas sacensības rīko otro gadu, veicinot bērnu nodarbošanos ar sportu, palielinot basketbola popularitāti ģimenēs un skolās, kā arī rosinot bērnos interesi par sortisku dzīvesveidu. Notiek arī līdzjutēju konkursi, kuros ir iespēja savai klases nopelnīt papildus punktus.

Visiem pusfinālu un fināla dalībniekiem balvās tiek basketbola ekipējums, „Sportland pirmie soļi basketbolā” t-krekls un citas atbalstītāju balvas.

Labākajām trīs komandām būs iespēja apmeklēt Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības treniņu un satikt spēlētājus, kuri jūnijā gatavosies Olimpiskajam kvalifikācijas turnīram.

Galvenā balva fināla uzvarētājiem – visai klasei un skolotājam ekskursija uz Liepāju, dažādas aktivitātes un ekskluzīva tikšanās ar Kristapu Porziņģi.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!