Logo

LJBL fināli'2018: Hanzaas maiznīca U14 grupā uzvar Valmieras puiši

Liepājā notikušajā Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā Hanzas maiznīcas U14 grupā svētdien, 13. maijā, notika cīņas par medaļām.

Finālā Valmiera (2.) pārspēja  BS “Ogre” (4.) – 88:61. Uzvarētājiem Dāvis Ozers guva 61(!) punktu (2punkti 19/28, 3punkti 4/15, sodi 11/21) un izcīnīja 23 atlēkušās bumbas. Ogres komandai Markuss Lastiņš guva 27 punktus un izcīnīja 21 atlēkušo bumbu.

Cīņā par 3. vietu BJBS “Rīga/DSN FM-04” (3.) pieveica BJBS “Rīga/Basketbola klase” (5.) – 69:50. Uzvarētājiem Dans Galdiņš guva 21 punktu, “Basketbola klasei” Jānis Burķītis 12.

Tālākajās vietās: 5. I. Miglinieka sporta skola/Salaspils, 6. BJBS “Rīga/A. Kraukļa VEF BS”, 7.BJBS “Rīga/DSN”, 8. Liepāja.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzīts Dāvis Ozers (Valmiera). Talantu piecniekā iekļauti: Roberts Vēveris (Valmiera), Markuss Lastiņš, Markuss Kirilko (abi – Ogre), Kristofers Karlsons (BJBS “Rīga/DSN FM-04”) un Ernests Ločmelis (BJBS “Rīga/Basketbola klase”).