Logo

LJBL fināli'2019: U17 puišu grupā uzvar BJBS "Rīga/A. Kraukļa VEF BS"

LJBL fināli'2019: U17 puišu grupā uzvar BJBS

Liepājā svētdien, 12. maijā, notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas izšķirošās cīņas U17 grupās (2002. dzimšanas gads).

U17 puiši

Finālmačā BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF BS” (6.; treneris Kaspars Strapcāns) rezultatīvā spēlē pieveica BJBS “Rīga” (8.; treneris Ilgonis Pīlāgs) – 108:98 (29:32, 57:53, 78:64). Līdz trešās ceturtdaļas vidum cīņa ritēja punkts punktā, bet turpinājumā A. Kraukļa VEF Basketbola skolas komanda ieguva iniciatīvu un pārsvaru, ko noturēja līdz mača beigām. Uzvarētājiem pārsvars cīņā pie groziem (47-30) un apskaužama trīspunktnieku precizitāte, kas arī pretiniekiem nebija peļama (12/24 – 17/39)

Ričards Vanags guva 34 punktus un izcīnīja 12 bumbas, Dāvis Denafs guva 24 punktus un izdarīja 10 rezultatīvas piespēles, Rihards Parādnieks guva 22 punktus, izcīnīja 7 bumbas un izdarīja 5 rezultatīvas piespēles. BJBS “Rīga” vienībai Kārlis Daga-Krūmiņš guva 33 punktus un izdarīja 7 rezultatīvas piespēles, Kārlis Kaugars 24 (7 atl., 6 piesp.).

Spēlē par 3. vietu BJBS “Rīga/DSN” (7.; treneris Ralfs Stašāns) pieveica BJBS “Rīga/Jugla” (4.; trenere Elita Laksa) – 98:87 (31:24, 49:46, 78:71). Uzvarētājiem Markuss Kudrjavcevs guva 31 punktu (8 piespēles), Noa Viljamsons 21 (8 atl.), Kristians Feierbergs 20 (16 atl.).

Tālākajās vietās: 5. BJBS “Rīga/Rīdzene/Sportapunkts.lv”, 6. Valmiera, 7. Liepāja, 8. Talsi.

Par U17 grupas vērtīgāko spēlētāju atzīts Dāvis Denafs (BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF BS”).

Talantu piecniekā iekļauti Ričards Daniels Vanags (BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF BS”), Kārlis Daga-Krūmiņš, Kārlis Kaugars (abi BJBS “Rīga”), Markuss Kudrjavcevs (BJBS “Rīga/DSN”), Raimonds Čudars (BJBS "Rīga/Jugla”).

LJBL čempionāta laureāti - 2002.dzimšanas gads

Sez. Grupa 1.vieta 2.vieta 3.vieta
2019 U17  Rīga/A.Kraukļa VEF BS (K.Strapcāns)  BJBS Rīga (I.Pīlāgs) Rīga/DSN (R.Stašāns) 
2018 U16 Rīga/DSN (R.Stašāns)  Ķeizars/VEF Rīga (J.Butāns)  Rīga/A.Kraukļa VEF BS (M.Zarkovičs) 
2017 U15 Rīga/Rīdzene (A.Kallaste) Liepāja (K.Pīternieks) Rīga/DSN (R.Stašāns)
2016 U14 Rīga/DSN (R.Stašāns) Ķeizars/VEF Rīga (J.Butāns) Rīga/Rīdzene (A.Kallaste)
2015 U13 Rīga/Rīdzene (A.Kallaste) Ķeizarmežs/Sarkandaugava (J.Vasiļjevs, J.Butāns) Rīga/DSN-B (R.Stašāns)
2014 U12 Rīga/Rīdzene (B.Kārlis) Rīga/DSN (I.Pļaviņš) Ķeizarmežs/Sarkandaugava (J.Butāns)

Komentāri (2)

Seko mums!