Logo

Basketbols TV: 6.-12. decembris

Basketbols TV: 6.-12. decembris

Basketbola spēļu tiešraides populārākajos TV kanālos

OTRDIENA, 7. DECEMBRIS

TV3 Sport2 18:50: Kalev/Cramo – SIG Strasbourg (Čempionu līga)

LBS YouTube 19:00: VALMIERA GLASS VIA – BK Ogre (Užavas kauss, ceturtdaļfināls – 1. spēle)

TREŠDIENA, 8. DECEMBRIS

TV3 Sport 2:30: Brooklyn Nets – Dallas Mavericks (NBA)

TV3 Spor2 18:50: Lietkabelis – Joventut (Eiropas kauss)

LBS YouTube 18:30: BK Liepāja – BK Jelgava (Užavas kauss – 3. kārta 2. spēle)

Delfi.ee 19:00: Tartu Ulikool – AVIS Utilitas Rapla (Pafbet LAT-EST)

LBS YouTube 19:30: RSU – SBK Liepāja/LSSS (BBL – elite)

TV3 Sport 21:30: Boulogne Metropolitans – Partizan Belgrad (Eiropas kauss)

CETURTDIENA, 9. DECEMBRIS

TV3 Sport 5:00: Portland Trail Blazers – Golden State Warriors (NBA)

TV3 Sport 18:45: Zenit – Fanerbahce (Eirolīga)

LBS YouTube 19:00: BK Saldus/Sporta skola – BJBS Rīga/Jugla (LSBL)

LBS YouTube 19:30: BK Jelgava-BJSS – RSU-2 (LSBL)

TV3 Sport3 20:30: Bayern – Anadolu Efes (Eirolīga)

TV3 Sport Open 20:50: Maccabi – Unics (Eirolīga)

TV3 Sport 21:15: Baskonia – ASVEL Villeurbanne (Eirolīga)

PIEKTDIENA, 10. DECEMBRIS

TV3 Sport 3:00: LA Lakers – Memphis Grizzlies (NBA)

Delfi.ee 19:00: Rakvere Tarvas – VALMIERA GLASS VIA (Pafbet LAT-EST)

Sportacentrs TV 19:30: VEF Rīga – TalTech (Pafbet LAT-EST)

TV3 Sport 19:45: Žalgiris – CSKA (Eirolīga)

TV3 Sport2 20:45: AS Monaco – AX Armani Milan (Eirolīga)

TV3 Sport3 20:45: Panathinaikos – Alba Berlin (Eirolīga)

SESTDIENA, 11. DECEMBRIS

TV3 Sport 2:30: Brooklyn Nets – Atlanta Hawks (NBA)

LBS YouTube 14:00: TTT Rīga – Daugavpils Universitāte (BBL - elite)

LTU Basketball YouTube 16:30: Kauno Aistes – Rīga/Juniores-LU (BBL – elite)

Sportacentrs TV 17:00: BK Ventspils – Parnu Sadam (Pafbet LAT-EST)

Sportacentrs.com 17:00: BK Ogre – Tallinna Kalev (Pafbet LAT-EST)

Delfi.ee 17:00: AVIS Utilitas Rapla – BK Liepāja (Pafbet LAT-EST)

TV3 Sport3 21:40: Baskonia – Bilbao (ACB)

TV3 Sport Open 22:30: Orlando Magic – LA Clippers (NBA)

SVĒTDIENA, 5. DECEMBRIS

LTU Basketball YouTube 13:00: Šiauliai – Daugavpils Universitāte (BBL - elite)

LTU Basketball YouTube 14:30: Kibirkštis-MRU – Rīga/Juniores-LU (BBL - elite)

LBS YouTube 15:30: BK Jelgava-BJSS – Ogres Kolibri (LSBL)

Sportacentrs.com 17:00: Latvijas Universitāte – TalTech (Pafbet LAT-EST)

Delfi.ee 17:00: KK Viimsi – Tartu Ulikool (Pafbet LAT-EST)

LBS YouTube 19:00: BK Saldus/Sporta skola – TTT/Rīdzene (LSBL)

TV3 Sport2 19:30: Lenovo Tenerife – Barcelona (ACB)

TV6 19:00: Milwaukee Bucks – New York Knicks (NBA)

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!