Logo

EEWBL: “TTT Rīga” cīnīsies par otro titulu

EEWBL: “TTT Rīga” cīnīsies par otro titulu

Sestdien un svētdien Rīgā, “Daugavas” sporta namā, risināsies  Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas (EEWBL) 3. sezonas finālturnīrs. Tiešraides sportacentrs.com,  ieeja par brīvu.

Sestdien, 17. martā, pusfinālā plkst.14 spēlēs Umea “Udominate Basket” (Zviedrija) – Košices “Good Angels” (Slovākija), plkst.17 “TTT Rīga” – Maskavas “Dynamo” (Krievija).

Svētdien, 18. martā, plkst.12:30 spēle par 3. vietu, plkst.15 finālspēle.

“TTT Rīga” galvenais treneris Mārtiņš Zībarts:“EEWBL “Četru fināls” ir Eirokausu līmeņa turnīrs. TTT, “Good Angels”, “Udominate” spēlēja FIBA kausa izcīņā, Maskavas “Dynamo” ir Krievijas Premjerlīgas komanda. Būs ļoti interesantas un aizraujošas cīņas.\

Ar maskavietēm tikāmies septembrī Rīgā, tiesa, sezonas laikā viņu sastāvā notikušas izmaiņas. Līderes – Linsija Alena, Kelsija Lenga un Aļbina Raževa. Komandā ir labas trīspunktu metējas – Olga Vorobjova, Jekaterina Rjabova.

Mūsu gatavību redzēsim sestdien. Latvijas – Igaunijas līgā vienlīdzīgi sadalījām spēles laiku visām spēlētājām, finālos rotācija būs citāda. Uzdevums – būt gataviem lielākam ātrumam. “Daugavas” sporta namā gaisotne ir īpaša – visiem patīk te spēlēt. Ceru, ka skatītāji to novērtēs.”

“TTT Rīga” kapteine Ieva Krastiņa: “Austrumeiropas līgas “Četru fināls” ir viens no sezonas noslēguma nozīmīgākajiem turnīriem. Lielākais izaicinājums, kuram nopietni gatavojamies. Spēlēšana pret stiprām komandām dod īpašu motivāciju – gribam izcīnīt čempionu titulu.”

“TTT Rīga” spēlētāja Latvijas valstsvienības kapteine Gunta Baško:“Četru fināls” Rīgā ir vēl viena iespēja cīnīties pret labām komandām. Katrā spēlē jāmēģina parādīt labāko sniegumu – fināliem esam gatavojušies un trenējušās visu sezonu. Jāparāda, ka varam uzvarēt labas komandas. Gaidāms, ka pretinieces spēlēs uz groza apakšu. “Dynamo” ir ļoti laba komanda, pret kuru jākoncentrējas un jāspēlē uz maksimumu. Aicinu visus uz spēli – nāciet un atbalstiet! Būs aizraujoši, interesanti un labu emociju netrūks.”

Austrumeiropas sieviešu basketbola līgas turnīrs risinās trešā sezonu. 2016. gadā finālspēlē Rīgā TTT komanda ar 81:67 pieveica Polijas komandu “Basket Gdynia”. 2017. gadā Košicē rīdzinieces izšķirošajā mačā ar 44:67 zaudēja mājinieču komandai “Good Angels”.

2018. gada sezonā EEWBL čempionātā piedalījās 16 komandas no 10 valstīm. Latviju pārstāvēja arī “Liepājas Papīrs”, kas spēlēja ceturtdaļfinālā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!