Logo

FIBA Eirolīga: otrdien “TTT Rīga” startēs sabraukuma turnīrā Žironā

FIBA Eirolīga: otrdien “TTT Rīga” startēs sabraukuma turnīrā Žironā

Otrdien, 1. decembrī, ar spēlēm Stambulā, Žironā un Šopronā sāksies sieviešu Eirolīgas 2020./2021. gada čempionāts. Pamatturnīrā 16 komandas sadalītas četrās grupās, kuru ietvaros izspēlēs divu apļu turnīrus sabraukumos. Katras grupas divas labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

“TTT Rīga” C grupas turnīrā Žironā otrdien plkst.21 spēlēs ar “Uni Girona” (Spānija), ceturtdien plkst.18 ar “Famila Schio” (Itālija) un piektdien plkst.18 – ar Jekaterinburgas UGMK (Krievija). Spēles varēs redzēt FIBA YouTube kanālā.

Rīgas komanda uz Žironu devusies 11 spēlētāju sastāvā. Ģimenes apstākļu dēļ mājās palikusi ieva Pulvere, bet šajā sabraukumā komandai palīdzēs Kate Krēsliņa.

“Savainojumu un ierobežojumu dēļ nevienu spēli neesam aizvadījuši pilnā sastāvā, toties esam labi pastrādājuši treniņos. Pretinieču sastāvos, ir spēlētājas ar skaļākiem vārdiem, bet talantam pretī liksim komandas darbu, centīsimies izmantot pretinieču vājās vietas. Svarīgs būs komandas uzbrukums, aizsardzība un disciplīna,” uzsver “TTT Rīga” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis.

A grupā Elīna Babkina un Orenburgas “Nadežda” spēlēs ar Kurskas “Dynamo”, Salamankas “Perfumerias Avenida”, kā arī ungāru “DVTK Miškolc” (Kristīne Vītola) un turku “Izmit” pāra uzvarētājām.

Gundara Vētras trenētās “Arka Gdynia” basketbolistes B grupā spēlēs ar “USK Praha”, Stambulas “Fenerbahce” un Lionas ASVEL.

Anete Šteinberga un Stambulas “Galatasaray” D grupā jāspēlē ar ungāru “Sopron Basket”, kā arī Francijas vienībām “Bourges Basket” un “Basket Landes”, taču karantīnas dēļ “Galatasaray” nevar piedalīties pirmajā sabraukumā.

Otrais sabraukums paredzēts 17.-23. janvārī.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!