Logo

FIBA Eirolīga: “TTT Rīga” spēlēs ar UGMK, “Familia Schio” un kvalifikācijas uzvarētājām

FIBA Eirolīga: “TTT Rīga” spēlēs ar UGMK, “Familia Schio” un kvalifikācijas uzvarētājām

FIBA Europe valde  mainījusi sieviešu Eirolīgas 2020./2021. gada sezonas izspēles sistēmu. Pamatturnīrā 16 komandas sadalītas četrās grupās, kuru ietvaros izspēlēs divu apļu turnīrus sabraukumos. Katras grupas divas labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

Pirmais sabraukums paredzēts 29. novembrī - 5. decembrī, otrais paredzēts 17.-23. janvārī.

Komandas sadalītas atbilstoši Eirolīgas izlozes rezultātiem. “TTT Rīga” spēlēs C grupā kopā ar Jekaterinburgas UGMK (Krievija), “Famila Schio” (Itālija) un kvalifikācijas pāra “Uni Girona”/”ACS Sepsi” uzvarētājām (kvalifikācijas spēles no septembra pārceltas uz oktobra beigām, uzvarētājas noskaidros vienā spēlē).

Elīna Babkina un Orenburgas “Nadežda” A grupā spēlēs ar Kurskas “Dynamo”, Salamankas “Perfumerias Avenida”, kā arī ungāru “DVTK Miškolc” (Kristīne Vītola) un turku “Izmit” pāra uzvarētājām.

Gundara Vētras trenētās “Arka Gdynia” basketbolistes B grupā spēlēs ar “USK Praha”, Stambulas “Fenerbahce” un Lionas ASVEL.

Anete Šteinberga un Stambulas “Galatasaray” D grupā cīnīsies ar ungāru “Sopron Basket”, kā arī Francijas vienībām “Bourges Basket” un “Basket Landes”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!