Logo

Latvieši Eiropas kausos: 2017.gada sezonas bilance

Latvieši Eiropas kausos: 2017.gada sezonas bilance

Latvijas basketbolistu statistika Eiropas klubu turnīros - aizvadītās spēles, vidēji laukumā pavadītās minūtes, gūtie punkti, izdarītās rezultatīvās piespēles un izcīnītās atlēkušās bumbas.. Sieviešu Erolīgā čempiou titulu izcīnīja Kurskas "Dynamo" komanda, kuras otrais treneris ir Mārtiņš Zībarts, bet 4.vietu izcīnīja Anete Šteinberga (Prāgas ZVVZ USK). Vīriešu FIBA kausa izcīņas pusfinālā spēlēja Ojārs Siliņš (Bonnas "Telekom"), bet ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā - Dairis Bertāns ("Darussafaka"). 

Eirolīga

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Dairis Bertāns Darussafaka 32  16:04  6,4  1,3  0,7 
Jānis Strēlnieks Brose Basket 22 25:04 11,7 3,5 2,2
Rodions Kurucs Barcelona Lassa 1 3:20 2 0 0
Komanda Bil. Vieta P-O Kārta
Stambulas Darussafaka 16-14 8. (16) 1-3 1/4
Bambergas Brose Basket 10-20 13. (16)    
Telavivas Maccabi (A.Bagatskis) 10-20 (5-10) 14. (16)    
Barcelona 12-18 11. (16)    

 

ULEB Eiropas kauss

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Jānis Timma Sanktpēterburgas Zenit 13 29:00 16,2 2,9 4,7
Anžejs Pasečņiks Herbalife Gran Canaria 14 13:34 5,4 0,2 2,8
Ingus Jakovičs BC Nizhny Novgorod 7 11:29 3,3 0,6 0,7
Rolands Šmits Fuenlabrada 14 21:58 9,4 0,9 2,8
Kaspars Bērziņš  Krasnodaras Lokomotiv-Kubaņ 3 3:48 2 0 0,7
Komanda Bil. Vieta Bil. Vieta P-O Kārta
Sanktpēterburgas Zenit 6-2 1. (5; C) 3-3 2. (4; G) 0-2 1/4
Herbalife Gran Canaria 7-1 1. (5; A) 4-2 2. (4; E) 0-2 1/4
BC Nizhny Novgorod (A.Štālbergs) 4-4 3. (5; A) 1-5 4. (4; G)    
Fuenlabrada 4-4 2. (5; B) 2-4 4. (4; E)    
Krasnodaras Lokomotiv-Kubaņ         2-2 1/2

FIBA Čempionu līga

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Žanis Peiners Saloniku PAOK 16 24:18 9,2 0,9 3,6
Rolands Freimanis Muratbey Usak 16 27:24 10,4 1,1 4,8
Komanda Bil. Vieta P-O Kārta
Saloniku PAOK 7-7 4. (8) C grupā +2, -23 1/8
Muratbey Usak 5-9 6. (8) C grupā    

FIBA Eiropas kauss

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Ojās Siliņš Bonnas Telekom 16 21:18 9,6 1,1 2,4
Mareks Mejeris Elan Chalon (līgums lauzts) 7 13:42 3,4 0,6 2,5
Dāvis Lejasmeiers Sēderteljes Kings 10 26:24 5,6 3,1 2,2
Ernests Kalve BC Mures 8 25:24 10,5 1 5,1
Rolands Freimanis Muratbey Usak  4 28:54 12 1 3,5
Komanda Bil. Vieta Bil. Vieta P-O Kārta
Bonnas Telekom 3-1 1. (3) C grupā 5-1 1. (4) M grupā 5-1 1/2
Elan Chalon 4-2 1. (4) A grupā        
Sēderteljes Kings 2-2 2. (3) C grupā 1-5 3. (4) K grupā    
BC Mures 3-1 1. (3) I grupā 1-5 4. (4) K grupā    
Muratbey Usak         2-2 1/4

Sieviešu Eirolīga

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Anete Šteinberga Prāgas ZVVZ USK 18 13:42 3,8 0,4 3,0
  14.04. Dynamo Kursk          
Komanda Bil. Vieta P-O Kārta
Prāgas UVVZ USK 9-5 3. (8; A grupa) 2-3 4.vieta 
Kurskas Dynamo (M.Zībarts) 14-0 1. (8; A grupa) 4-0 1.vieta 

FIBA Eiropas kauss (sievietes)

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Kristīne Vītola Galatasaray 14 23:42 9,9 1,9 5,9
Elīna Babkina Canik Belediye 8 29:24 11,4 3,8 2,6
Dita Rozenberga Belfiur Namur 6 27:12 8,8 1,7 2,8
Zenta Meļņika Umea Udominate 6 28:36 16 2 11,2
Anita Teilāne Rutronik Starrs Keltern 10 20:30 3,2 1 4,8
Komanda Bil. Vieta P-O
Galatasaray 6-0, 6-2 1. (4; ) 1/2
Canik Belediye Samsun 1-5 4. (4; C)  
Belfiur Namur 0-6 4. (4; E)  
Umea Udominate 3-3 3. (4; H)  
Rutronik Stars Keltern 3-3, 0-2 2. (4; F) 1/16

 

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!