Logo

LU studenti pusdienlaikā uzsāks cīņas ISBL (tiešraide)

LU studenti pusdienlaikā uzsāks cīņas ISBL (tiešraide)

Pirmo gadu ISBL turnīrs tiek aizvadīts pēc sabrukumu principa, tiesa, tieši šis faktors bija izšķirošais, lai dalību tajā apstiprinātu arī LU. Kopumā turnīrs tiek aizvadīts 3 posmos – kvalifikācija, pusfināls un ""FINAL 4"". Latvijas Universitātes studenti kvalifikācijas posmu aizvadīja jau septembrī, kad Kaļiningradā spēja uzvarēt savā kvalifikācijas grupā, pārspējot tādas augstskolas kā Baškīrijas Valsts Agrāro universitāti (72:60), Baltijas Federālo universitāti (98:68) un spēcīgo Lietuvas Sporta universitāti (97:89). Nākamās cīņas tiks aizvadītas šajā nedēļas nogalē Jekaterinburgā, kur cīņā par divām ceļazīmēm uz ""FINAL 4"" turnīru stāsies Urālu Federālās universitātes(Jekaterinburga), Maskavas Valsts universitātes un Tallinas Tehnoloģiju universitātes studentu komandas.

Latvijas Universitāte ISBL turnīrā startē ar savu spēcīgāko sastāvu, turklāt svarīgi pieminēt, ka Jekaterinburgā komandai palīdzēs arī Renārs Magone, par kura pāreju uz ""Jēkabpils"" klubu tika ziņots pirmdien. Kā informē LU kluba vadība, spēlētāja dalība iepriekš plānotajā turnīrā bija viens no priekšnosacījumiem pārejas apstiprināšanai. Un ne velti – tieši Magone ar vidēji 13,3 punktiem kvalifikācijas spēlēs ir komandas rezultatīvākais spēlētājs šajā līgā. Gana rezultatīvi ir bijuši arī Roberts Krūmiņš (11,7) un Edgars Lasenbergs (11,3).

Kā minēts, šajā turnīra fāzē tiks noskaidrotas tās divas komandas, kas kopā ar F apakšgrupas divām labākajām komandām aizvadīs ""FINAL 4"" turnīru, kura norise plānota aprīlī.

Jau turnīra atklāšanas spēlē laukumā dosies mūsu Latvijas Universitāte, kurai pretī stāsies mājinieku komanda Urālu Federālā universitāte. Pieejamā informācija par Krievijas studentu basketbola komandām ir skopa, kā arī spēku samēru pirms mača ir grūti prognozēt. Tiesa, gaidāmo pretinieku rindās ir pieteikti divi serbu spēlētāji, kas liek domāt par komandas augstiem mērķiem šajā turnīrā. Kā minēts, LU Jekaterinburgā ieradusies ar pirmo sastāvu, šodien ar atsevišķu reisu pievienojoties arī vakar VEF Rīgas skolu superlīgas finālā uzspēlējušajam Mārcim Saulītim. No komandas LBL sastāva Rīgā palikuši vien Armands Ginters un Edgars Leja.

Starptautiskā Studentu Basketbola līga | pusfināls, Jekaterinburga (Krievija)

DatumsLaiksMājiniekiViesiRezultāts
04.03.14:00Urālu Federālā univ.Latvijas Universitāte-
04.03.16:15Maskavas Valsts univ.Tallinas Tehnoloģiju univ.-
05.03.12:00Tallinas Tehnoloģiju univ.Urālu Federālā univ.-
05.03.14:15Maskavas Valsts univ.Latvijas Universitāte-
06.03.08:00Latvijas UniversitāteTallinas Tehnoloģiju univ.-
06.03.10:30Urālu Federālā univ.Maskavas Valsts univ.-

Spēļu sākumi norādīti pēc Latvijas laika

TIEŠRAIDE

Izmantotie resursi:
bk.lu.lv

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!