Logo

Nākamnedēļ Rīgā notiks ISBL ""FINAL 4"" turnīrs, startēs arī LU

Nākamnedēļ Rīgā notiks ISBL

Starptautiskā Studentu Basketbola līga ir spēcīgākais Austrumeiropas studentu basketbola čempionāts, kurā piedalās vairāku Eiropas valstu studentu komandas ar visplašāko pārstāvniecību no Krievijas. Gadu no gada turnīrs pulcē jaunas komandas, taču milzīgie attālumi bieži vien ir pārāk nopietns iemesls, lai ne visu valstu komandas tiktu pārstāvētas. Tieši tas bija galvenais iemesls, kāpēc LU studenti, pēc izcīnītajām bronzas medaļām 2013./2014. gada sezonā, pērn dalībnieku pulkā nebija, taču gan latviešu, gan citu valstu studentu komandām dalība šogad tika atvieglota, čempionātu izspēlējot pēc sabraukumā posmu principiem jeb kvalifikācijas kārtām.

Kopā ar Latvijas Universitāti ""FINAL 4"" turnīrā iekļuvušas arī Tallinas Tehnoloģiju universitāte (Igaunija), Maskavas Federālā fiziskās kultūras universitāte (Krievija) un Lietuvas Sporta universitāte, ar ko LU gaidāma spēkošanās 28.aprīlī pusfinālā.

Interesanti, ka sākotnēji turnīra organiztori bija pauduši neoficiālu informāciju, ka finālturnīrs norisināsies Tallinā, kur mājvieta ir Tallinas Tehnologiju universitātes komandai, taču vien pirms pāris nedēļām par labu tika lemts Rīgai un Elektrum Olimpiskajam centram.

Starptautiskā Studentu Basketbola līga | FINAL 4 (Rīga, Latvija)

DatumsLaiksMājiniekiViesiRezultāts
28.04.15:30Tallinas Tehnoloģiju univ.MFFKU-
28.04.18:00Latvijas UniversitāteLietuvas Sporta universitāte-
29.04.14:30Par 3.vietu -
29.04.17:00Fināls -

Norises vieta: Elektrum Olimpiskais centrs

Izmantotie resursi:
isbl-basket.com

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!