Logo

Sieviešu Eirolīga: “TTT Rīga” spēlēs B grupā

Sieviešu Eirolīga: “TTT Rīga” spēlēs B grupā

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" FIBA Eirolīgas pamatturnīrā ielozēta B grupā. Par sezonas sākuma datumu FIBA Eiropas nodaļas valde lems 1. septembrī.

kur pretinieču vidū tāpat kā iepriekšējā sezonā būs arī zvaigžņotā Jekaterinburgas UGMK un Anete Šteinberga, kura šosezon pārstāv Stambulas "Galatasaray".

B grupā kopā ar "TTT Rīga" spēlēs arī Jekaterinburgas UGMK (Krievija)  Stambulas "Galatasaray" (Turcija; sastāvā arī Anete Šteinberga), Šopronas "Uniqa" (Ungārija), Buržas "Tango", "Basket Landes" (abas – Francija), Skio "Famila" (Itālija), kā arī kvalifikācijas kārtas dueļa Žironas “Spar Citylift” (Spānija) – "ACS Sepsi SIC" (Rumānija) uzvarētājas.

A grupā spēlēs Kurskas “Dinamo”, Orenburgas "Nadežda" (abas Krievija; sastāvā arī Elīna Babkina), Gdiņas "Arka" (Polija; galvenais treneris Gundars Vētra), Stambulas "Fenerbahce" (Turcija), Salamankas "Perfumerias Avenida" (Spānija), Prāgas ZVVZ USK (Čehija), Lionas ASVEL un kvalifikācijas kārtas Miškolcas DVTK (Ungārija; arī Kristīne Vītola) – "Belediyespor" (Turcija) uzvarētājas.

"TTT Rīga" 2019. gada sezonā Eirolīgas pamatturnīrā apakšgrupā ieņēma 4. vietu un ceturtdaļfinālā zaudēja Jekaterinburgas komandai. 2020. gada sezonā rīdzinieces grupā palika 8. vietā.

FIBA kausa izcīņā piedalīsies trīs latviešu spēlētāju pārstāvētās komandas. Kate Krēsliņa un "Castors Braine" (Beļģija) H grupā spēlēs ar "Valencia" no Spānijas, Sintkatelejnes-Vāferas "Basket Hema SKW" vienību un kvalifikācijas kārtas uzvarētājām.

Lauras Melderes pārstāvētā Venēcijas "Umana Reyer" (Itālija) E grupā tiksies ar Beļģijas komandu Bomas "Phantoms", Frīburgas "Elfic" un Francijas "Landerneau Bretagne".

Kvalifikācijas kārtā Ances Aizsilas pārstāvētā Mehelenas "Kangoroes" (Beļģija) divos mačos tiksies ar Tenerifes "Clarinos" vienību no Spānijas.

Pamatturnīra spēles paredzēts sākt 15. oktobrī.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!