Logo

“TTT Rīga” trešdien plkst.18 Grieķijā cīņa par 1.vietu grupā; tiešraide internetā

“TTT Rīga” trešdien plkst.18 Grieķijā cīņa par 1.vietu grupā; tiešraide internetā

FIBA Eiropas kausa izcīņas A grupas turnīra pirmā apļa pēdējā spēle trešdien, 25. oktobrī, plkst.18 Pirejā spēlēs ar Grieķijas čempionvienību “Olympiacos”.

Spēles tiešraide

Abas komandas uzvarējušas pirmajās divās spēlēs. Rīdzinieces savā laukumā ar 78:52 sagrāva Stambulas “Bešiktaš”, bet izbraukumā ar 79:73 pieveica “KS AZS PWSZ Gorzow”. Grieķijas komanda savā laukumā pieveica Polijas komandu ar 69:50, bet izbraukumā Turcijā uzvarēja ar 70:53.

“Olympiacos” sastāvā ir sešas Grieķijas valstsvienības spēlētājas – Evina Maltsi (Pirmajās divās spēlēs nav piedalījusies), Stiliani Kaltsidu, Afrodite Kosma, Evina Stamati, Katerina Sotiru un Anna Spiridopulu, kuras. Hjūnijā izcīnīja 4. vietu Eiropas čempionātā. Sastāvu papildinājušas amerikānietes saspēles vadītāja Ivonna Andersone un centra spēlētāja Viktorija Makolija, kā arī horvātu spēka uzbrucēja Mirna Maziča.

Vēl A grupā ceturtdien spēlēs “Besiktas” - “KS AZS PWSZ Gorzow”.

Pēc 2 kārtām: “Olympiacos” 2-0, “TTT Rīga” 2-0, “KS AZS PWSZ Gorzow” 0-2, “Bešiktaš” 0-2.

Līdz 30. novembrim tiks izspēlēs divu apļu turnīrs. Grupas divas spēcīgākās komandas un 4 no 10 trešo vietu īpašniecēm kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Tā pirmajā kārtā piedalīsies ranga 9.-24. komanda, bet pēc trim kārtām ceturtdaļfinālā pievienosies četras Eirolīgas komandas, kuras savās grupās ieņems piektās un sestās vietas.

Foto: FIBA.basketball

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!