Logo

“Valmiera/ORDO” cīņā par BBL bronzu piekāpjas lietuviešiem

“Valmiera/ORDO” cīņā par BBL bronzu piekāpjas lietuviešiem

Spēles pirmās minūtes aizritēja līdzīgā cīņā. Pirmās ceturtdaļas vidū komandas šķīra minimāla starpība. Lietuvieši veica izrāvienu, panākot sešu punktu atstatumu, bet valmierieši veica "septiņu punktu gājienu" vienā uzbrukumā. Kvameins Mičels realizēja tālmetienu, kura laikā cīņā zem groza noteikumus pārkāpa "Lietkabelis", ļaujot uzbrukumu turpināt valmieriešiem. Tam sekoja Ervīna Jonāta precīzs “trejacis”, kura laikā tika izpildīts sods pret metēju un Valmieras komandas spēka uzbrucējs realizēja arī soda metienu, tādējādi no -6 valmierieši vienā uzbrukumā izvirzījās vadībā - 18:17. Līdz ceturtdaļas izskaņai valmieriešiem pārsvaru noturēt neizdevās un pirmās desmit minūtes noslēdzās ar rezultātu 20:23.

Otrajā ceturksnī pēc nospēlētām trīs minūtēm Mārtiņa Laksas tālmetiens atguva minimālu spēles vadību "Valmiera/ORDO", bet lietuvieši ātri atbildēja ar precīzu metienu. Pirmā puslaika pēdējā minūtē "Lietkabelis" veica izrāvienu, palielinot valmieriešu deficītu līdz 10 punktiem - 37:47.

Otrajā puslaikā Lietuvas komanda turpināja pakāpeniski audzēt pārsvaru - tas trešās ceturtdaļas vidū ļāva sasniegt +17, kas "Lietkabelis" komandai deva vadību arī divu spēļu summā. Trešā ceturkšņa otrajā pusē Artūrs Bērziņš ar “trejaci” atguva "Valmiera/ORDO" pārsvaru divu spēļu summā, bet Aigars Šķēle un Lauris Blaus pietuvoja valmieriešus līdz 10 punktu atstatumam spēlē. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 52:63, kas divu spēļu summā valmieriešiem vēl deva piecu punktu pārsvaru.

Jau izšķirošās ceturtdaļas pirmajā minūtē "Lietkabelis" panāca neizšķirtu kopvērtējumā. Divu spēļu summas vadība vairākkārt mainījās un trīs minūtes pirms mača noslēguma rezultāts bija 60:76, kas kopvērtējumā dod neizšķirtu. Spēles izskaņā valmieriešu izdarītie metieni spītīgi nekrita grozā un Lietuvas komanda pārņēma mača vadību, noturot to līdz spēles beigām. Piedzīvojot zaudējumu ar 64:86, valmierieši divu spēļu summā piekāpās ar sešiem punktiem, kas liek samierināties ar ceturto vietu “Triobet” Baltijas Basketbola līgas 12. sezonā.

"Valmiera/ORDO" - "Lietkabelis" 64:86 (20:23, 17:24, 15:16, 12:23)

"Valmiera/ORDO":Mičels 14, Aig. Šķēle 13, Blaus 11, Laksa 8, Arm. Šķēle 6, Bērziņš 5, Jonāts 5, Kaufmanis 2, Rozītis.

"Lietkabelis": Vasiļus 17 (10ab), Labucks 14 (11ab), Žuža 13, Janavičs 12, Lovs 12, Iļičs 6, Pavkocičs 2, Kazakausks, Augstikalns.

 

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska

"Basketbola kluba Valmiera"

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!