Logo

"VEF Rīga": svētdien pārbaudījums pret Eirolīgas čempioniem

Šī kalendārā gada beidzamajā VTB Vienotās līgas spēlē "VEF Rīga" sagaida viens no nopietnākajiem pārbaudījumiem - spēle viesos pie Maskavas CSKA. Pretinieks ir pērnās sezonas VTB Vienotās līgas un arī Eirolīgas čempions. Pēc astoņām spēlēm VTB Vienotajā līgā šosezon CSKA ir septiņas uzvaras un līderpozīcija kopvērtējumā.

Savu pirmo zaudējumu CSKA piedzīvoja tieši iepriekšējā VTB Vienotās līgas spēļu kārtā, kad viesos neuzvarēja Krasnodaras "Lokomotiv-Kuban" (74-83). Pēc šīs spēles CSKA ceturtdienā sekoja Eirolīgas izbraukuma spēle Itālijā pret Milānas "EA7 Emporio Armani", kurā tika gūta uzvara ar 79-64. Eirolīgā CSKA šosezon 11 spēlēs ir desmit uzvaras un pirmā vieta kopvērtējumā, kas ļauj armijniekus uzskatīt par patlaban spēcīgāko basketbola komandu Eiropā.

CSKA turpina trenēt grieķis Dimitris Itudis, tāpat sastāvs veidots no daudzām zvaigznēm. Šobrīd gan savainots ir francūzis Nando De Kolo, atpūta piešķirta serbam Milošam Teodosičam, taču sastāva plašuma ziņā CSKA atbilst labākajiem Eiropas basketbola standartiem, tāpēc augstā līmenī rezultātu veidot gatavi arī pārējie Maskavas kluba spēlētāji.

Informācija: vefriga.com

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!