Logo

VTB Vienotā līga: 30.martā "VEF Rīga" pret Permas komandu

VTB Vienotā līga: 30.martā

"VEF Rīga" VTB Vienotās līgas regulārās sezonas turpinājumā ceturtdien, 30. martā, savā laukumā tiksies ar Krievijas pilsētas Permas komandu "Parma". Spēle Elektrum Olimpiskajā centrā sāksies plkst.19:30, tiešraide Best4Sport TV kanālā.

Pēc panākuma pār Tallinas "Kalev/Cramo" iepriekšējā VTB Vienotās līgas spēlē, kas 26. martā notika viesos, "VEF Rīga" atrodas kopvērtējuma sestajā vietā. Līdzšinējās 19 spēlēs vefiešiem ir desmit uzvaras. Ceturtdien pretī stāsies līgas vājākā komanda "Parma", kurai neveiksmes visās 19 spēlēs un pēdējā vieta turnīra tabulā.

Tiesa, "Parma" vairākās spēlēs pierādījusi savu konkurētspēju. Piemēram, 11. martā savā laukumā pret Maskavas apgabala "Khimki" zaudējums tikai ar četru punktu starpību (83-87). Februāra sākumā vēl līdzīga spēle viesos Krasnojarskā pret "Enisey" (82-87). Nesenākajā spēlē pirms tikšanās ar vefiešiem "Parma" 26. martā savā laukumā zaudēja "Nizhny Novgorod" ar 75-84.

"VEF Rīga" un "Parma" pirmā savstarpējā spēle šosezon, kas notika decembrī Permā, noslēdzās ar rīdzinieku uzvaru (81-74). Kopš tās spēles "Parma" sastāvā vairs nav tās līderis Danilo Andjusičs, kurš februārī pārcēlās uz citu VTB Vienotās līgas klubu Kazaņas "Unics", kas šosezon sacenšas arī Eirolīgā. Klāt nācis amerikāņu saspēles vadītājs Džordans Kalahans, kurš sezonu sāka poļu vienībā "Rosa Radom", ar kuru uzspēlēja arī FIBA Čempionu līgā.

Šobrīd "Parma" komandā nav tik izteikta līdera kā Andjusičs, jo spēlētāju ieguldījums ir līdzvērtīgs. "Parma" vienībā spēlē krievu centrs Ivans Ņeļubovs, kurš savulaik pārstāvējis arī "VEF Rīga" krāsas.

Pats "Parma" klubs izveidots 2012. gadā. Savulaik Perma basketbola kontekstā ieguva slavu, pateicoties komandai "Ural Great", taču 2008. gadā tā beidza pastāvēt. Basketbola tradīcijas pārņēmusi "Parma", kas, iespējams, ir viens no iemesliem šīs komandas popularitātei savā pilsētā. Neskatoties uz biežajiem zaudējumiem, "Parma" mājas spēles ir vislabāk apmeklētākās VTB Vienotajā līgā ar vidēji 4,7 tūkstošiem skatītāju ik spēli. "Parma" bāzes vieta ir Urālu kalnu apkaime.

Ceturtdien 26. dzimšanas dienu atzīmēs "VEF Rīga" centrs Mārtiņš Meiers.

Ingormācija: vefriga.com

Foto:Mius Kļaviņš (vefriga.com)

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!