Logo

VTB Vienotā līga: ceturtdien Liepājā “VEF Rīga” – CSKA

VTB Vienotā līga: ceturtdien Liepājā “VEF Rīga” – CSKA

Ceturtdien, 24. maijā, plkst.20 Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies VTB Vienotās līgas ceturtdaļfināla sērijas pirmā spēle: “VEF Rīga” – Maskavas CSKA. Tiešraide Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālā Best4sport. Sērijā cīņa ritēs līdz trīs uzvarām, otrā un trešā spēle 27. un 29. maijā Maskavā (sākums attiecīgi plkst.19 un 20).

Pamatturnīrā CSKA komanda finišēja 1. vietā (bilance 22-2), “VEF Rīga” – 8. vietā (8-14). Abās savstarpējās spēlēs CSKA uzvarēja ar 94:69 un 102:83.

Pagājušās nedēļas beigās CSKA komanda piedalījās Eirolīgas finālturnīrā, kur pusfinālā zaudēja nākamajiem čempioniem Madrides “Real”, bet cīņā par trešo vietu piekāpās Kauņas “Žalgiris” komandai. Neseno savainojumu dēļ tālu no labākā snieguma bija komandas līderi aizsargs Nando Dekolo un centra spēlētājs Kails Hainss, traumas dēļ nevarēja spēlēt aizsargs Leo Vestermans, bet pusfināla pirmās spēles sākumā no ierindas izgāja uzbrucējs Andrejs Voroncevičs. Pēc neveiksmes Final 4 turnīrā kluba vadības pārstāvji izteikušies, ka komandā nepieciešamas pārmaiņas.

“VEF Rīga” tikko Ventspilī aizvadīja pirmās divas spēles Latvijas čempionāta finālsērijā, pirmajā mačā zaudējot ar 87:94, bet otrajā uzvarot ar 81:71.

VTB Vienotās līgas ceturtdaļfināla grafiks koriģēts “Arēna Rīga” aizņemtības dēļ. "VEF Rīga" valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups: "Esam gandarīti, ka kopā ar Liepājas domi un jaundibinātā Liepājas basketbola kluba palīdzību izdevies atrast risinājumu par CSKA uzņemšanu Liepājas Olimpiskajā centrā. Ticam, ka šādas spēles norise Liepājā būs lieli sporta svētki, aizraujošs piedzīvojums un viens no šā gada lielākajiem vasaras pasākumiem šajā pilsētā. Šāda situācija aktualizē diskusiju par nepieciešamību pēc vēl vienas mūsdienīgas sporta spēļu arēnas Rīgā, jo ar esošo reizēm nepietiek."

VTB Vienotās līgas izslēgšanas turnīrā tiek izspēlēta viena ceļazīme uz Eirolīgas pamatturnīru (uz to nepretendē tikai CSKA, kam ir pastāvīgā Eirolīgas dalībnieces licence).

 "VEF Rīga" VTB Vienotās līgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā spēlēs trešo reizi kluba vēsturē. 2013. gadā trīs spēlēs tika zaudēts “BC Himki”, 2017. gadā – Sanktpēterburgas “Zenit”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!