Logo

VTB Vienotā līga: “VEF Rīga” gada pirmajā spēlē piekāpjas “Avtodor”

VTB Vienotā līga: “VEF Rīga” gada pirmajā spēlē piekāpjas  “Avtodor”

VEF Rīga" sestdien, 6. janvārī, VTB Vienotās līgas mājas spēlē zaudēja Saratovas "Avtodor" ar 79:82.

Rezultatīvākais "VEF Rīga" komandā ar 23 punktiem bja Kristaps Janičenoks, kuram pieci precīzi trīspunktu metieni. Ar 15 punktiem, deviņām rezultatīvām piespēlēm un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Alekss Peress, bet Arnolds Helmanis pievienoja 14 punktus.

Nākamā "VEF Rīga" spēle trešdien, 10. janvārī, izbraukumā OlyBet Latvijas Basketbola līgā pret "Ogri".

"Avtodor" galvenais treneris Jevgēnijs Pašutins"Šī mums ir ļoti svarīga uzvara. Zinājām, ka VEF savā laukumā ir sīksta komanda, kas labi cīnās par atlēkušajām bumbām. Daudz punktus viņi guva no otrajām metienu iespējām, kas neļāva mums tikt pie lielāka pārsvara. Nespējām noturēt Janičenoku, kurš realizēja vairākus sarežģītus metienus, lai arī zinājām, ka viņš ir labs metējs. Neskatoties uz to, esmu priecīgs par puišiem. Bijām vienu mēnesi bez spēlēm, tāpēc nebija spēļu ritma, jo treniņi nespēj dot tādu intensitāti. Šī uzvara virza mūs par soli tuvāk mūsu mērķim, kas ir iekļūšana izslēgšanas spēlēs. Individuāli nevienu neuzteikšu, jo visi spēlēja labi un nopelnīja mums uzvaru."

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Aizvadījām viduvēju spēli. Aizmetām garām daudzus metienus, lai arī bija labas situācjas. Nebija pietiekamas intensitātes aizsardzībā, kā arī disciplīnas aizsardzībā, jo tikām pie liekiem noteikumu pārkāpumiem pret spēlētājiem, kas tajā brīdī nav agresīvi. Ļāvām arī pretiniekiem pārāk daudz punktus gūt groza tuvumā. Strādāsim, lai labotu kļūdas un gatavosimies nākamajai spēlei."

Informācija: vefriga.com

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!