Logo

“VEF Rīga” VTB Vienotajā līgā startē ar zaudējumu

“VEF Rīga” VTB Vienotās līgas pirmajā spēlē zaudēja Eirolīgas klubam "BC Himki" – 64:104 (21:28, 35:41, 51:76). Rīdziniekiem nākamā spēle svētdien, plkst.16 izbraukumā Ņižņijnovgorodā.

Spēles pirmajās minūtēs nokļuvuši vieglā nokdaunā (4:15) rīdzinieki pamazām iespēlējās uzbrukumā, izlīdzināja spēli un līdz otrā puslaika sākumam gandrīz panāca pretiniekus (41:44 – 23. minūtē). Tas pamudināja viesus ieslēgt Eirolīgas ātrumu, kam rīdzinieki šoreiz nebija gatavi. Līdz spēles beigām “Himki” pilnībā diktēja notikumus laukumā, pieaudzējot pārsvaru līdz 40 punktiem.

Rīdziniekiem Rolands Freimanis guva 13 punktus, Antvans Skots 12, Arns Labucks 12, Iļja Gromovs 7, Mareks Mejeris 7 (7 atl.), Kristaps Janičenoks 4, Andris Misters 4, Alekss Peress 3, Arnolds Helmanis 2, Nikolajs Zotovs.

Viesiem 24 punktus guva Džeimss Andersons, 20 – Aleksejs Šveds.

“Atvainojos skatītājiem. Spēlējām bezzobaini, bez enerģijas, attieksmes, disciplīnas. Īpaši otrajā puslaikā,” “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis bija noskaņots paškritiski. “Mums ir problēmas ar sastāvu, savainojumiem un saspēles vadītājiem. Jārēķinās, ka būs grūts un trauksmains sezonas sākums. Svarīga būs spēlētāju attieksme un raksturs – mēģināsim slikto pārveidot par labo.”