Draugiem.lvTwitterYouTubeFacebook

_Latvijas Basketbola savienība » Meitenes 1.div U-14

VEF LJBL finālturnīri: U14 grupās pusfinālos vēl trīs brīvas vietas

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīros U14 grupās meiteņu turnīrā Ventspils Olimpiskajā centrā pirmajā spēļu dienā noskaidrojās tikai viena pusfināliste. Puišu turnīrā Liepājas Olimpiskajā centrā viss kvartets jau nokomplektēts, turklāt fiksēti divi pārsteigumi. Sestdien notiks pēdējās cīņas grupu turnīros, kā arī pusfināla spēles.

Meiteņu turnīrā Ventspilī A grupā pirmajā dienā divas uzvaras izcīnīja BJBS “Rīga/Jugla” (1.vieta pamatturnīrā), jau nodrošinot vietu pusfinālā. Par otro vietu sestdien cīnīsies Rīgas 3.BJSS (4.) un un BK “Kolibri”/47.vsk (1.vieta 2.divīzijā), kas ar 57:28 pieveica Ventspils “Sparu” (5.).

B grupā  divas uzvaras BJBS “Rīga/Rīdzene” (2.), tomēr vēl nav garantēta vieta pusfinālā. Pa vienai uzvarai ir Daugavpils (3.) un Saldus (6.) basketbolistēm.

Puišu turnīrā Liepājā pirmajā spēļu dienā A grupā pa divām uzvarām izcīnīja BJBS “Rīga/Rīdzene” (1.vieta pamatturnīrā) un “Ķeizars/VEF Rīga” (5.), kas ar 48:42 pieveica Līvānu komandu (4.).

Arī B grupā pamatturnīra rangu tabula apstiprinājās tikai par 50%: pa divām uzvarām izcīnīja BJBS “Rīga/DSN” (2.) un BJBS “Rīga” (6.), kas ar 62:56 pieveica  BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF” (3.).