Draugiem.lvTwitterYouTubeFacebook

_Latvijas Basketbola savienība » Mini - fināli meitenes U13

U13 finālturnīri: rangu tabulu pārraksta gan puiši, gan meitenes

U13 finālturnīri: rangu tabulu pārraksta gan puiši, gan meitenes

 Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U13 grupas finālturnīru pirmajā spēļu dienā fiksēta virkne negaidītu rezultātu. Valmierā puišu turnīrā rangu tabulā zemāk esošas komandas uzvarēja četrās spēlēs no astoņām. Jelgavā meiteņu turnīrā fiksēti divi pārsteigumi.

 

U13 grupā finālturnīru pirmajā posmā astoņas komandas ir sadalītas divās apakšgrupās. Pēc apļa turnīriem pa divām labākajām komandām no katras apakšgrupas turpinās cīnīties par medaļām.

Valmierā puišu sacensībās jau zināmi trīs pusfinālisti.

A apakšgrupā pa divām uzvarām divās spēlēs izcīnīja BS Rīga (1.vieta pamatturnīra rangu tabulā) un BS Ogre (5.), bet pa divām neveiksmēm piedzīvoja BS Rīga/Rīdzene (4.) un BS Rīga/Pārdaugava (8.).

B apakšgrupā pirmo vietu jau nodrošinājusi BS Rīga/DSN komanda (6.vieta pamatturnīrā). Pēdējie pusfinālisti noskaidrosies sestdien mačā Ķeizarmežs (7.) – Valmiera (3.). Pēc diviem zaudējumiem cerības cīnīties par medaļām jau zaudējusi Jelgavas komanda (2.).

Jelgavā meiteņu turnīrā jau zināmas divas pusfinālistes.

A apakšgrupā pirmo vietu nodrošinājusi Daugavpils komanda (4.vieta pamatturnīrā), kas uzvarējusi abās spēlēs. Par otro vietu cīnīsies Liepāja (1.) un Ventspils Spars (5.), bet pēdējā vietā paliek BS Ogre (8.).

B apakšgrupā pirmo vietu nodrošinājusi BS Rīga/Rīdzene (2.). Par otro sestdien cīnīsies BS Rīga/Pārdaugava (7.)Jelgava (3.).  Cerības uz medaļām jau zudušas Jūrmalas komandai (6.).

Sestdien Valmierā un Jelgavā notiks pēdējās spēles apakšgrupās, kā arī pusfinālu spēles par 1./4. un 5./8.vietu.

Seko un uzzini pirmais:

Tev jābūt autorizētam,