Draugiem.lvTwitterYouTubeFacebook

_Latvijas Basketbola savienība » Zēni 1.divīzija U17

VEF LJBL finālturnīri: sākas cīņa par medaļām U17 un U14 grupās

VEF LJBL finālturnīri: sākas cīņa par medaļām U17 un U14 grupās

Foto: basket.lv

Nedēļas nogalē notiks VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīru pēdējās spēles. No 13. līdz 15.maijam Liepājā, Ventspilī un Rīgā (“Daugavas” sporta namā) par valsts jaunatnes čempionu tituliem un medaļām cīnīsies U17 grupas (1999.dzimšanas gads) un U14 grupas (2002.) puiši un meitenes. VEF LJBL atgādina, ka finālturnīros var piedalīties tikai mācībās sekmīgie basketbolisti.

U17 grupas finālturnīros piedalās pa astoņām labākajām pamatturnīra komandām, kuras par medaļām cīnīsies izslēgšanas turnīrā: piektdien ceturtdaļfināli, sestdien pusfināli, svētdien finālspēles.

U17 meitenes (Liepāja). Piektdien ceturtdaļfinālā tiekas Liepāja (1.vieta pamatturnīrā) – BJBS “Rīga/Rīdzene-2” (1.vieta 2.divīzijā), Daugavpils (2.) – Saldus (7.), BJBS “Rīga/Rīdzene” (3.) – Ventspils “Spars” (6.), Rīgas 3.BJSS (4.) – Jūrmala (5.).

LJBL čempionāta laureātes - 1999.dzimšanas gads

Sez.Grupa1.vieta2.vieta3.vieta
2015U16Jelgava (H.Zelčs)Rīga/Rīdzene (A.Čukste)Daugavpils (I.Romaņenko)
2014U15Jelgava (H.Zelčs)Jūrmala (A.Steļmahs)Rīga/Rīdzene (A.Čukste)
2013U14Rīga/Rīdzene (A.Čukste)Liepāja (L.Alilūjeva)Jelgava (H.Zelčs)
2012U13Rīga/Rīdzene (A.Čukste)Jelgava (H.Zelčs)Daugavpils (I.Romaņenko)
2011U12Rīga/Rīdzene (A.Čukste)Liepāja (K.Mājenieks)Daugavpils (I.Romaņenko)

U17 puiši (“Daugavas” sporta nams”). Piektdien ceturtdaļfinālā spēlē “Valmiera/ORDO” (1.) – “Ezerzeme”/Viļāni (8.), Jelgava (2.) – BJBS “Rīga/DSN/Sporta bode” (7.), BJBS “Rīga/Rīdzene” (3.) – BJBS “Rīga/Jugla” (6.), Madona (4.) – BJBS “Rīga” (5.)

LJBL čempionāta laureāti - 1999.dzimšanas gads

Sez.Grupa1.vieta2.vieta3.vieta
2015U16Valmiera (A.Kaufmanis)Rīga/DSN (R.Otersons)BS Rīga (I.Pīlāgs)
2014U15Valmiera (A.Kaufmanis)Jelgava (A.Eglītis)BS Rīga (I.Pīlāgs)
2013U14BS Rīga (I.Pīlāgs)Valmiera (A.Kaufmanis)Ogre (P.Ozoliņš)
2012U13BS Rīga (I.Pīlāgs)Rīga/DSN (R.Otersons)Valmiera (A.Kaufmanis)
2011U12Rīga/Rīdzene (A.Brigmanis)Valmiera (A.Kaufmanis)BS Rīga (I.Pīlāgs

U14 grupās pamatturnīra astoņas labākās komandas vispirms cīnīsies divos grupu turnīros, bet sacensības noslēgs pusfināli un finālspēles.

U14 meitenes (Ventspils). Pārspēlēs ar 1.divīzijas pēdējo divu vietu ieguvējām Tukuma un BJBS “Rīga/TTP-1” komandām tiesības spēlēt finālturnīrā ieguva 2.divīzijas labākās komandas BK “Kolibri”/47.vsk. un Liepāja. Pirmajā posmā A grupā spēlēs BJBS “Rīga/Jugla” (1.vieta pamatturnīrā), Rīgas 3.BJSS (4.), Ventspils “Spars” (5.) un BK “Kolibri”/47.vsk (1.vieta 2.divīzijā). B grupā spēlēs BJBS “Rīga/Rīdzene” (2.), Daugavpils (3.), Saldus (6.) un Liepāja (2.vieta 2.divīzijā). 

LJBL čempionāta laureāti - 2002.dzimšanas gads

Sez.Grupa1.vieta2.vieta3.vieta
2015U13Rīga/Jugla (K.Žeimūte)Rīga/Rīdzene (J.Nešpors)Saldus (L.Štamere)
2014U12Rīga/Rīdzene (J.Nešpors)Rīga/Jugla (K.Žeimūte)3.BJSS (D.Žvirble)

U14 puiši (Liepāja). Pirmajā posmā A grupā spēlē BJBS “Rīga/Rīdzene” 1.vieta pamatturnīrā), Līvāni (4.), BS “Ķeizars/VEF Rīga” (5.) un BJBS “Ogre” (8.). B grupā: BJBS “Rīga/DSN” (2.), BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF” (3.), BJBS “Rīga” (6.) un Liepāja (7.).

LJBL čempionāta laureāti - 2002.dzimšanas gads

Sez.Grupa1.vieta2.vieta3.vieta
2015U13Rīga/Rīdzene (A.Kallaste)Ķeizarmežs/Sarkandaugava (J.Vasiļjevs, J.Butāns)Rīga/DSN-B (R.Stašāns)
2014U12Rīga/Rīdzene (B.Kārlis)Rīga/DSN (I.Pļaviņš)Ķeizarmežs/Sarkandaugava (J.Butāns)

Seko un uzzini pirmais:

Tev jābūt autorizētam,