Logo

DAL 1.līgas pirmajā finālspēlē uzvar Kursa MRU

Abu seno konkurentu cīņa Bulduros iesākās ar “Krown” izrāvienu 10:0, taču līdz pirmās ceturtdaļas izskaņai abas komandas bija nonākušas līdzīgās pozīcijās – 15:14. Otrā ceturtdaļa noslēdzā ar “Kursas” 11:0 izrāvienu un lielajā pārtraukumā jau viņi devās ar deviņu punktu vadību.

Trešajā desmitminūtē vadību atguva mājnieki un pirms izšķirošajām desmi minūtēm tieši viņi devās ar sev labvēlīgu rezultātu (53:49). Noslēdzošajā ceturtdaļā “Krown” saglabāja pārsvaru. Sešas minūtes pirms beigām +10, četras +7. Mārupieši noslēdzošajās četrās spēles minūtēs spēja rezultāta starpību sadeldēt un uz viņu 14 gūtajiem punktiem mājnieki spēja atbildēt vien ar četriem. Uzvaras grozu visiem 19 sekundes pirms beigām guva Mārtiņš Vīnbergs, bet “Krown” divu pēdējie metieni lidoja groza secen.

Atbildes spēli komandas aizvadīs 26.aprīlī Tīrainē.

DAL 1.līgas pirmā finālspēle

Krown/LG – Kursa MRU/Mārupe +35 73:76 (15:14, 10:20, 28:15, 20:27), sērijā 0-1

(I.Bergmanis 22, A.Beitiņš 16, J.Baumerts 10+9AB, R.Alksnis 10; M.Vīnbergs 21, Ģ.Spēlmanis 16+10 AB, N.Ņedaškovskis 12).