Logo

Dubultamatieru līga: 22.spēļu nedēļa

Dubultamatieru līga: 22.spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Guntars Dīķis (Latvijas Gāze) - 34

Efektivitāte: Jānis Šults (Latvijas Gāze) 47

Atlecošās bumbas: Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze) Armands Mežraups (Karavīrs) – 16

Rezultatīvas piespēles: E.Šlesers, J.Šults (abi Latvijas Gāze), M.Liepa (Jūrmala) – 11

Pārtvertas bumbas: Jānis Gailītis (Leifheit/LU), Armands Lapiņš (Stopiņi) - 7

Bloķētie metieni: Sandis Ceplītis (exNexum) - 5

3 punktu metieni: Normunds Ņedaškovskis (Kursa MRU/Mārupe +35) – 7/10

Soda metieni: Ilmārs Bergmanis (Krown/LG) - 7/8

TOP 3 notikumi

Ballzy Elites grupa

1. “Latvijas Gāzei” divas spēles trīs dienās izvērtās vienkāršāk nekā gaidīts. Vispirms viesos mega rezultatīvā spēlē ar +95 tika pieveikti piecatā spēlējošie “Ballzy/Mārupe”, bet pēc tam savā laukumā ļoti svarīga uzvara arī pret piecu vīru sastāvā uz spēli atnākušo “Kursa MRU/Mārupe”. Atlikušajās trijās spēlēs ar divām uzvarām “gāzei” pietiks pirmo divu vietu izcīnīšanai.

2. Pērnā gada fināla atkārtojumā BK “Sonora” ar spēles vidusdaļā iegūto pārsvaru pieveica “Leifheit/LU”. Abām komandām gan vēl būs jātiekas vēlreiz un “Sonoru” gaida cīņas ar “Latvijas Gāzi” un “Kursu”. “Leifheit/LU” joprojām piektie, bet uz papēžiem turpina mīt “Turība”.

3. Spēlē, kur abas komandas izmeta vairāk tālmetienus, nekā divpunktu metienus, tika sasniegta viduvēja rezultativitāte, bet “Cavendish” izrādījās pārāki pār BA “Turība”-2. “Cavendish” būs sarežģīti atlikušajās spēlēs no ceturtās vietas pacelties uz otro, jo nepietiek vien ar pašu uzvarām. “Turībai” vēl jānodrošina vieta play-off, jo pastāv niecīgas iespējas, ka Ķekavas komanda aizsteidzas studentiem garām.

1.līga

1. Turnīra līderi “Karavīrs” viesos spēles galotnē nosvēra svara kausus par labu cīņā ar Jūrmalu, turpinot atrasties turnīra tabulas galvgalī. Atlikušajās trīs spēlēs “karavīriem” būs savā laukumā, bet blīvā tabulas situācija, neļauj atslābināties. Jūrmalnieki ar šo spēli savu zaudējumu limitu ir izsmēluši. Nākamais mačs pret “wiseadvice.lv” abām komandām būs ārkārtīgi svarīgs.

2. Katrai spēlei jau šobrīd esot play-off režīmā, “wiseadvice.lv” turpina cīņu par par četrinieku. Šonedēļ smagā cīņā viesos uzvarēta “Lokomotīve”, bet atlikušajās divās nedēļās viss turpināsies. Vispirms nākamajā kārtā pret Jūrmalu, kam sekos pārceltā spēle ar “Kursa MRU/Mārupe+35”.

3. Šajā spēļu kārtā pret nomināli vājākām pretiniecēm kāja nespaslīdēja līdergrupas komandām – BK “Salaspils”, “Krown/LG” un “Kursa MRU/Mārupe +35”. Sešas komandas turpina cīņu par četrām vietām izslēgšanas spēlēs.

2.līga

1. Neskatoies uz pašu neveiksmi, astoto vietu izslēgšanas spēlēs nodrošināja “Optibet Traktors”. Šoreiz talkā nāca “C4”, kuriem neskatoties uz viļņveidīgo sniegumu, izdevās pieveikt “Ūpis”. Šī izrādījās “Ūpim” noslēdzošā sezonas spēle. “C4” tikmēr turpina cīņu par piekto pozīciju regulārajā turnīrā.

2. “Pārdaugava” ar uzvaru viesos pret BK “Stopiņi”, noslēdza regulāro turnīru otrajā pozīcijā. Šīs spēles iznākums ļāva par regulārā turnīra uzvarētājiem pasludināt “Emerald/Zalaris”, kuri paši dienu vēlāk apspēlēja “Tehnoland.lv”.Ceturtdaļfinālā “Emerald/Zalaris” tiksies ar “Optibet Traktors”, bet “Pārdaugava” spēkosies ar “Tehnoland.lv”.

3. Pēdējā regulārā turnīra nedēļā būs jānoskaidro vietu secībā no trešās līdz sestajai.Visus vēl neskaidros jautājumus var atrisināt viena spēle – “Cosmoss” uzvarot “C4”.Ja tā nenotiks, tad galīgais vietu sadalījums būs jāgaida līdz piektdienai.

 

Foto: 1.līgas KROWN februāra mēneša spēlētājs - Matīss Caune (Karavīrs)

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy,”LEIFHEIT”, “Krown”, “OlyBet”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!