Efektivitāte: Kaspars Rubenis (Emerald/Zalaris) - 34

Atlecošās bumbas: Ansis Teteris (Bio Ritmi Sports/Jelgava) - 17

Rezultatīvas piespēles: Visvaldis Pāvuls (BS Rīga/Pārdaugava) - 7

Pārtvertas bumbas: V.Pusaudzis (Kursa MRU), N.Ozoliņš (Leifheit/LU), J.Brūveris (C4), A.Slišāns (Stopiņi), E.Pētersons (Tehnoland.lv) - 4

Bloķētie metieni: E.Vīksna (Cavendish), K.Veide (Cavendish), K.Engels (Lokomotīve) - 3

3 punktu metieni: Jānis Blažēvics (BS Rīga/Pārdaugava) – 4/6

Soda metieni: Jānis Šults (Latvijas Gāze) – 6/6

Ballzy Elites grupa

Otrā apļa ievadā vicelīderi “Latvijas Gāze”, neskatoties uz līgas rezultatīvākā spēlētāja Reiņa Strupoviča nespēlēšanu, mājās aizvadīja ļoti labu ceturto ceturtdaļa un dominēja cīņā zem groziem pret “Cavendish”, izcīnot uzvaru (86:77). Uzvarētājiem Jānis Šults uzņēmās līdera lomu, gūstot 24 punktus un 8 reizes pret viņu tika pārkāpti noteikumi. Neveiksmes turpina vajāt “Kursa MRU/Mārupe”, kuriem neizdodas uz spēlēm sapulcināt labākos spēkus. Šoreiz Tīrainē ar divu punktu pārsvaru nācās atzīt BA “Turība”-2 pārākumu. Nākošajā nedēļā “Kursai” ļoti svarīga spēle pret “Cavendish”, lai neļautu play-off četriniekam palielināt pārsvaru. Turnīra līderi “Leifheit/LU” viesos 1.puslaikā saskārās ar sīvu BK “Upesciems” pretestību. Tomēr otrajā puslaikā mājnieki spēja gūt tikai 11 punktus, piedzīvojot mazrezultatīvu (40:66) sakāvi. Nākamajā spēļu kārtā izcelsim līderu cīņu trešdien Latvijas Gāzes zālē, kur mājnieki uzņems pirmajā vietā esošo “Leifheit/Latvijas Universitāte”.

1.līga

Notikusi iknedēļas līderu maiņa. Formālajā pirmajā pozīcijā atgriezusies Jūrmalas komanda, kura šonedēļ nemaz nespēlēja. Līdzšinējie līderi “wiseadvice.lv” lielāko spēles daļu Ādažos atradās vadībā pret vietējo “Emerald/Zalaris”, taču galotnē pamanījās piekāpties. Uzvaru grozu pēdējās sekundēs mājniekiem guva Kaspars Rubenis, kura rēķinā 31 punkts un 14 atlecošās bumbas. Otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja DzSK “Lokomotīve”, turot iniciatīvu kopš otrās ceturtdaļas izbrukuma spēlē pret “Elektrum” (72:57). Jau nākošajā nedēļā “dzelzceļniekiem” iespēja ielauzties play-off zonā. Vēl vienā šīs nedēļas spēlē “VCG ekspertu grupa” savā laukumā ar 86:76 uzvarēja turnīra pastarīti “Karavīru”. Novembra noslēdzošajā nedēļā jāizceļ pirmdienas spēle Pļavniekos, kur pie “exNexum” viesosies “wiseadvice.lv”.

2.līga

Turnīra līderu cīņā “Tehnoland.lv” savā laukumā lēni ieskrējās pret SK “Babīte/Čiekurs”, taču pēc tam pārliecinoši dominēja, izcīnot visnotaļ lielu uzvaru – 78:61. “Tehnoland.lv” kļuvusi par vienīgo līgas komandu, kura cīnās bez zaudējumiem. Babītes komandai šis bija pirmais zaudējums sezonā. Cīņā par trešo vietu tabulā Ulbrokā uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams pirmais sezonas pagarinājums. Beigās “Bio Ritmi Sports/Jelgava” izcīnīja panākumu pret BK “Stopiņi” (87:83). Mājniekus neglāba arī Ata Slišāna 43 gūtie punkti. Interesanti, ka viņš šajā spēlē izdarīja 26 trīspunktu metienus. Uz piekto vietu pacēlušies “C4”, mājas spēlē nespīdot uzbrukumā, toties esot lieliski aizsardzībā, pieveica “Uriekstes Dravniekus” (47:40). Otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja BS “Rīga/Pārdaugava”, savā zālē sagraujot pēdējās 13 minūtes četratā spēlējošos “Marels Būve” (103:56). Nākamajā nedēļā trīs spēles, no kurām atzīmēsim piektdienas spēli Babītē, kur pie SK “Babīte/Čiekurs” viesosies BS “Rīga/Pārdaugava”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.