Efektivitāte: Uldis Feldmanis (Jūrmala) - 41

Atlecošās bumbas: N.Feierbergs (Krown), Ē.Eglītis (exNexum) -16

Rezultatīvas piespēles: Uldis Spuriņš (Rīgas Dome) - 10

Pārtvertas bumbas: P.Bergs (Leifheit/LU), R.Rozenšteins (Babīte), V.Salaks (Pārdaugava), R.Bogomols (Pārdaugava) - 5

Bloķētie metieni: Roberts Rozenšteins (SK Babīte/Čiekurs) - 4

3 punktu metieni: Andis Cīrulis (Cavendish) – 4/5

Soda metieni: G.Rombergs (Kursa +35), A.Slišāns (Stopiņi) – 8/8

Ballzy Elites grupa

Noslēdzies pirmais aplis. Septītajā kārtā savā starpā tikās tā brīža pirmo divu vietu īpašnieki. Līdzvērtīga cīņa gan neizdevās, jo viesi no “Leifheit/LU” dominēja pret BA “Turība”-2, izcīnot jau sesto uzvaru pēc kārtas. No turnīra tabulas viedokļa ārkārtīgi svarīgā spēlē Tīrainē “Latvijas Gāze”, pēc neveiksmīga spēles sākuma, pamazām pārņēma iniciatīvu pret “Kursa MRU/Mārupe”, izcīnot uzvar ar 84:74. Šī kārta neiztika bez pārsteigumiem. Ķekavā “ThermoKid” izcīnīja pirmo uzvaru, ļoti rezultatīvā spēlē pieveicot “Cavendish”. Abas komandas realizēja pa 17 tālmetieniem, turklāt izdarot to ar pilnīgi identisku izdarīto metienu skaitu – pa 39 mēģinājumiem. Galotne izvērtās par īstu trilleri, jo mājnieki pamanījās 30 sekundēs teju izsēt savu tobrīd esošo septiņu punktu pārsvars. Līdz ar šādiem rezultātiem uzreiz četras komandas dala otro līdz piekto vietu. Nākošajā nedēļā startēs otrā apļa cīņas, no kurām būtu jāizceļ “Latvijas Gāzes” un “Cavendish” spēle par otro vietu turnīra tabulā.

1.līga

Notikumi mainās ļoti strauji. Gandrīz pēc kārtas spēļu kārtas mums ir jauns līderis. Izņēmums nav arī šī nedēļa. “Wiseadvice.lv” savā laukumā pārtrauca “Elektrum” triju uzvaru sēriju, uzvarot spēli ar trīs punktu pārsvaru un nokļūstot turnīra tabulas galvgalī. “wiseadvice.lv” ļoti veiksmīgi aizvadīja tieši ceturto ceturtdaļu, pirms kuras atradās 11 punktu iedzinējos. 22 punktu pārsvaru pēc pirmā puslaika Ādažos pret “Emerald/Zalaris” bija iekrājuši Jūrmala, otrajā puslaikā nosargājot pārsvaru un paceļoties uz vicelīderu pozīcijām kopvērtējumā. Vērienīga atspēlēšanās izdevusies “exNexum” komandai. Pirmajā puslaikā pret “Krown” tika “iekrāts” 19 punktu deficīts, kurš pamazām tika likvidēts un beigās “nekusmieši” svinēja uzvaru ar pēdējo sekunžu metienu no groza apakšas. Par uzvaras groza autoru kļuva Rūdolfs Rutkovskis.Realizējot par 18 soda metieniem vairāk, “Kursa MRU/Mārupe” +35 viesos pieveica “Karavīru”, atgriežoties play-off zonā. Visbeidzot jāatzīmē pirmā DzSK “Lokomotīve” uzvara pret bez rezultatīvākā līgas spēlētāja Kristapa Strazdiņa spēlējošā“VCG ekspertu grupu”.Pēcsvētku nedēļā tiks aizvadītas tikai trīs spēles, no kurām jāizceļ Ādažos plānotā cīņa, kur pie “Emerald/Zalaris” viesosies līgas līderi “wiseadvice.lv”.

2.līga

Nedēļas startā notikušās spēļu izmaiņas pēkšņi laukumā saveda abas līdervienības. Šoreiz gan līdzvērtīga cīņa nesanāca, jo “Tehnoland.lv” uzvarēja visas ceturtdaļas pret BK “Stopiņi”, izcīnot pārliecinošu uzvaru (84:63) un sagādājot pierīgas komandai pirmo zaudējumu. Ar pamatīgu pastarīšu “Rīgas Domes” pretestību saskārās cita līdergrupas komanda SK “Babīte/Čiekurs”. Pēc zaudēta pirmā puslaika, otrajā “čiekuri” ielaida vien 15 punktus svinot kārtējo uzvaru. Šobrīd dalīta pirmā vieta ar “Tehnoland.lv”. Ar otro uzvaru pēc kārtas uzreiz aiz labāko četrinieka iekārtojušies “Uriekstes Dravnieki”. Pēdējās divas spēles minūtes uzvarot ar 5:0, “dravnieki” nosvēra svara kausus par labu cīņā ar “Marels Būve”. Sev neveiksmīgu cīņas gaitu spēja lauzt BS “Rīga/Pārdaugava”, mājas spēlē uzvarot “C4”. Otro puslaiku “pārdaugavieši” bija pārāki ar 17 punktiem. Šī viņiem bija pirmā uzvara. Top 4 komandas savā starpā tiksies nākošajā spēļu nedēļā. “Tehnoland.lv” uzņems SK “Babīte/Čiekurs”, bet BK “Stopiņi” tiksies ar “Bio Ritmi Sports/Jelgava”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.