Logo

DAL: aizvadīta devītā spēļu nedēļa

DAL: aizvadīta devītā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 36

Efektivitāte: Raimonds Elbakjans (Krown) - 39

Atlecošās bumbas: Andris Kozlovskis (BK Marels Būve) - 21

Rezultatīvas piespēles: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 11

Pārtvertas bumbas: K.Zeiberts (wiseadvice.lv), G.Rombergs (Kursa +35), E.Jokšs (Karavīrs), R.Kušķis (Pārdaugava), M.Ozoliņš (Babīte), R.Rozenšteins (Babīte)- 4

Bloķētie metieni: V.Vilkaušs (Elektrum), K.Budzila (VCG), A.Kozlovskis (Marels Būve) - 3

3 punktu metieni: Edgars Indāns (DzSK Lokomotīve) – 7/10

Soda metieni: Roberts Ikaunieks (Cavendish) – 6/6

Ballzy Elites grupa

Lai arī līderu cīņu iesāka ar 9:0 un atradās vadībā ar desmit punktu pārsvaru, “Latvijas Gāze” savā laukumā tomēr atzina “Leifheit/Latvijas Universitāte” pārākumu (60:67). Viesi neveiksmes no tālās distances (18%), kompensēja ar vairāk kā uz pusi izmestajiem soda metieniem. “Latvijas Gāze” pēc šīs neveiksmes palaida priekšā BA “Turība”-2, kuri šonedēļ nespēlēja, bet ar kuriem būs jātiekas pēc nedēļas. Neskatoties uz vairāk līderu prombūtni, jau otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja “Ķekava/ThermoKid”, visu spēli esot pārliecinošā vadībā pret BK “Upesciems” (76:50). “Upesciemam” pēdējās trijās spēlēs neizdodas sasniegt 60 gūto punktu robežu. Pārliecinoši dominējot soda laukumā play-off zonā ar uzvaru pār “Cavendish” atgriezās “Kursa MRU/Mārupe”. Mārupieši izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru – 85:65. “Cavendish” ar četru zaudējumu periodu nosnākuši piektajā vietā. Desmitajā spēļu nedēļā uzmanības centrā būs cīņa par otro vietu Turībās zālē, kur pērnās sezonas fināla atkārtojumā vietējie studenti uzņems “Latvijas Gāze”.

1.līga

Ļoti augsta metienu precizitāte no tālās distances (16/31) un dominēšana groza tuvumā, ļāva “exNexum” savā laukumā pieveikt “wiseadvice.lv” (95:75) un atkal atgriezties pirmajā pozīcijā turnīra tabulā. Līdzīgs spēles elementu pārsvars ļāva “Krown” viesos pieveikt “Elektrum” (108:62). “Krown” pēc šīs uzvaras pakāpās uz otro pozīciju. “Elektrum” iespējams pietrūka jaudas diviem mačiem nedēļā. Nedēļu gan viņi iesāka daudz veiksmīgāk, atvedot uzvaru no Tīraines pret “Kursa MRU/Mārupe” +35 (72:65). “VCG ekspertu grupa”, neskatoties uz minimālu spēlētāju rotāciju, spēja nosargāt sev labvēlīgu iznākumu savā laukumā pret Ādažu “Emerald/Zalaris” (75:71), turnīra tabulā pakāpties uz ceturto pozīciju. Pēc uzvaras viesos pret “Karavīrs”, uz play-off zonu pirmo reizi pakāpušies “DzSK Lokomotīve” (74:67). No spēlēm jaunajā nedēļā jāizceļ pirmdienas spēle Pļavniekos, kur pie “exNexum” viesosies Jūrmalas komanda.

2.līga

“Uriekstes Dravnieki” sagādāja nelielu pārsteigumu mājās uzvarot top4 esošo “Bio Ritmi Sports/Jelgava” (56:53), sagādājot tiem otro neveiksmi šosezon. “Dravniekiem” pēc bēdīgā oktobra, novembris aizvadīts visnotaļ atzīstami ar trim uzvarām četros mačos. Turnīra vicelīderi SK “Babīte/Čiekurs” izturēja BS “Rīga/Pārdaugava” spiedienu, izcīnot svarīgu panākumu ar 76:61 un saglabājot otro vietu kopvērtējumā. Līdz šim neuzvarējušu komandu spēlē DAL debitanti “Rīgas Dome” izrādījās pārāki viesos pret otro spēli bez maiņām spēlējošo BK “Marels Būve”. Decembra pirmajā pilnajā nedēļā būs cīņa par ceturto pozīciju – “Bio Ritmi Sports/Jelgava” uzņems “C4”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!