Logo

DAL aizvadīta divdesmit pirmā spēļu nedēļa

DAL aizvadīta divdesmit pirmā spēļu nedēļa

21. spēļu nedēļa

Aizvadītas 11 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Dāvids Kārlis Muižnieks (Rīgas Dome) - 43

Efektivitāte: Gatis Justovičs (Bio Ritmi Sports) - 53

Atlēkušās bumbas: R.Egle (Upesciems), J.Zakenfelds (Bio Ritmi Sports) - 18

Rezultatīvas piespēles: Dāvids Kārlis Muižnieks (Rīgas Dome) - 12

Pārtvertās bumbas: Kristaps Pērkons (Karavīrs) - 6

Izprovocētās piezīmes: G.Justovičs (Bio Ritmi), S.Niedrītis (exNexum) - 9

Bloķētie metieni: Dāvis Vidriņš (VCG ekspertu grupa) - 3

3 punktu metieni: Jānis Saliņš (Elektrum) – 6/8

Soda metieni: Gatis Justovičs (Bio Ritmi Sports) – 12/12

TOP 3 spēles

Kursa MRU/Mārupe – Jūrmala 86:63

Uz play-off zonas balansējošie mārupieši ar uzviju izmantoja jūrmalnieku nespēju trāpīt no tālās distances (11/50), izcīnot ļoti pārliecinošu uzvaru. Abas komandas šobrīd tabulā ir līdzās, bet viss izšķirsies pēdējā spēļu nedēļā, kur “Kursa” viesos spēkosies ar “GASO”, bet Jūrmalai priekšā divas spēles ar “Turību”. Variantu ir daudz un galīgais vietu sadalījums izšķirsies pēc ceturtdienas spēles Jūrmalā.

Emerald/Zalaris – Uriekstes Dravnieki 84:90

Ādažnieki nespēja ceturtajā ceturtdaļā nosargāt 18 punktu pārsvaru, izlaižot no rokām uzvaru un iespējams arī vietu play-off. “Dravnieki” līdz ar šo panākumu ir nodrošinājuši izslēgšanas spēles, bet Ādažiem jācer uz “dravnieku” palīdzību cīņā pret “TengTools/Lunga Grupa”. “Dravnieku” uzvaras gadījumā “Emerald/Zalaris” otrdien būs viesos vēl jāuzvar “Krown”, kuri cīnās par mājas spēļu priekšrocībām ceturtdaļfinālā.

Hegelmann Transporte Latvia – Rīgas Dome 77:85

“Domniekiem” izdevās uzvarēt šo spēli un ar vajadzīgo pārsvaru, lai iegūtu uzvaru divu spēļu summā. Pilnai laimei gan pietrūka panākuma arī nākamās dienas spēlē ar Ķekavu, kurai nācās piekāpties. Tādejādi “Rīgas Dome” joprojām ir iedzinējos cīņā par 6.pozīciju. Lai sasniegtu izslēgšanas spēles viņiem pēdējā kārtā mājās ir jāuzvar “C4” un jācer, ka dienu iepriekš “Hegelmann Transporte Latvia” viesos nespēs pieveikt “Upesciemu”.

22. nedēļas uzmanības centrā

Elites grupā: kā komandas sarindosies pusfināla pāros un, kura būs liekā, cīņā par play-off. “GASO” ir drošībā, bet jāuzvar “Kursa”, lai nosargātu mājas spēļu priekšrocības pusfinālā. “Kursa MRU/Mārupe” uzvara pēdējā kārtā garantēs vietu top4, bet zaudējuma gadījumā būs jāskatās uz Jūrmalas un Turības maču iznākumu. Jūrmalai ar vienu uzvaru pietiks vietai top4, bet zaudējumi abās spēlēs atbīdīs uz piekto pozīciju. “Turībai” ar divām uzvarām noteikti pietiks vietai top4, bet ar vienu panākumu var nepietikt.

1.līgā: izšķirsies galīgais vietu sadalījums no 2. līdz 4. (vai play-off tabulā 4.-6.vieta), uz kurām pretendē “Karavīrs”, “Krown” un “Bio Ritmi Sports”. Divām no šīm komandām play-off pirmajā kārtā būs jātiekas savā starpā. Otra intriga ir cīņa par pēdējo vietu play-off. “TengTools/Luna Group” noslēguma tabulā ir jāiegūst par vienu uzvaru vairāk kā sekotājiem “Emerald/Zalaris”.

2.līgā: joprojām nav skaidrības kādā secībā komandas sarindosies no 5. līdz 7.pozīcijai. “Hegelmann Transporte Latvia” ir jānosargā vienas uzvaras pārsvars pār “Rīgas Domi”, kuri cer ierausties pēdējā play-off vagonā.

 

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri “Sporta Bode”, “Krown”, “TavaTelpa.lv”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!