Logo

Dubultamatieru līgas marta labākie spēlētāji

Dubultamatieru līgas marta labākie spēlētāji

Marta mēneša balvu ieguvēji

Elites ProBasketball mēneša spēlētājs: Ģirts Spēlmanis (Kursa MRU/Mārupe): 12,3 punkti, 21,0 efektivitāte, bilance 3-0.

1.līgas Sporta laboratorijas mēneša spēlētājs: Mārtiņš Bērziņš (Latvenergo): 18,3 punkti + 16,8 efektivitāte, bilance 4-0.

2.līgas Baltijas Fizioterapija mēneša spēlētājs: Ansis Teteris (Latvijas Valsts meži): 22,0 punkti, bilance 4-0.

Elites ProBasketball labākais soda metienu izpildītājs: Vairis Pusaudzis (Kursa MRU/Mārupe) 9/10 (90,0%)

1.līgas Krown 6-tais spēlētājs: Aivis Kasparāns (Latvenergo)

 

Leifheit uzvaras grozs: Raimonds Šulcs (ThermoKid/Ķekava 2)

Iepriekšējo mēnešu balvu ieguvēji

Elites ProBasketball mēneša spēlētājs:

Februāris: Juris Patmalnieks (Sonora)

Janvāris - Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze)

Decembris – Ivars Ikstens (Leifheit/Latvijas Universitāte)

Novembris – Aivars Svirido (Latvijas Gāze)

Oktobris – Einārs Bučs (Sonora)

1.līgas Sporta laboratorija mēneša spēlētājs:

Februāris: Kaspars Magurs (DzSK Lokomotīve)

Janvāris - Rolands Brenčs (Rīgas brīvostas pārvalde)

Decembris - Jānis Ramšs (exNexum)

Novembris - Jānis Zicāns (Lapenieki)

Oktobris – Reinis Egle (BK Upesciems)

2.līgas Baltijas Fizioterapijas mēneša spēlētājs:

Februāris: Artis Bogdāns (BK Zaķumuiža)

Janvāris - Sandris Sēja (exNexum-20gs)

Decembris - Kristaps Emīls Lapsa (Ķekava/ThermoKid 2)

Novembris - Jānis Iškāns (RXG/Ķekava)

Oktobris – Eduards Grabovskis (C4)

Elites ProBasketball labākais soda metienu izpildītājs:

Februāris - Nauris Miezis (Ķekava/ThermoKid)

Janvāris - Andris Vētra (Latvijas Gāze)

Decembris - Uģis Strauss (BA Turība-2)

Novembris – Pauls Bergs (Leifheit/Latvijas Universitāte)

Oktobris – Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze)

1.līgas Krown 6-tais spēlētājs

Februāris - Mārtiņš Zirnis (wiseadvice.lv) 

Janvāris - Reinis Znotiņš (Lapenieki)

Decembris - Pēteris Brutāns (exNexum)

Novembris – Ivars Seikovskis (Lapenieki)

Leifheit uzvaras grozs

Februāris - Jānis Saliņš (Latvenergo) 

Janvāris - Tomass Vegners (Jūrmala)

Decembris – Aivars Svirido (Latvijas Gāze)

Novembris – Gints Liepiņš (Pļavnieki B3)

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!