Logo

Aizvadīta ceturtā spēļu nedēļa

Aizvadīta ceturtā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Sandris Ceplītis (ExNexum) - 30

Efektivitāte: Ģirts Spēlmanis (Kursa MRU/Mārupe +35) - 41

Atlecošās bumbas: Gunts Banders (Uriekstes Dravnieki) - 19

Rezultatīvas piespēles: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 15

Pārtvertas bumbas: Māris Masaļskis (Bio Ritmi Sports/Jelgava) - 7

Bloķētie metieni: Arvis Vālodze (Bio ritmi Sports/Jelgava) - 6

3 punktu metieni: Nils Ozoliņš (Leifheit/LU) – 3/3

Soda metieni: Raimonds Elbakjans (Krown) – 5/5

Ballzy Elites grupa

Visās trijās spēlēs uzvaras izcīnīja viesi. Pirmo zaudējumu piedzīvoja “Cavendish”. Spējot nokomplektēt tikai piecu vīru sastāvu, pret “Latvijas Gāzi” īsti pretestību izrādīt neizdevās. Tuvu pirmajai neveiksmei bija arī “Leifheit/Latvijas Universitēte”, tomēr ar pēdējās sekundes soda metieniem Tīrainē izdevās gūt pārākumu pret “Kursa MRU/Mārupe”. “Leifheit/LU” pēc šīs nedēļas saglabāja līderpozīcijas, bet mārupieši noslīdējuši uz priekšpēdējo pozīciju. Nedēļas noslēgums atnesa pārsteigumu. BK “Upesciems”, atguvušies pēc neveiksmīgā sezonas sākuma, izcīnīja otro panākumu pēc kārtas, pieveicot pērnās sezonas finālistus BA “Turība”-2. Studenti pēc otrās neveiksmes pēc kārtas noslīdējuši uz ceturto pozīciju. Nākamās nedēļas uzmanības centrā būs “Cavendish” mājas spēle pret “Kursa MRU/Mārupe”.

1.līga

Nedēļa iesākās ar divu līderkomandu spēli, kurā Jūrmala viesos ar triju punktu pārsvaru sagādāja pirmo zaudējumu “wiseadvice.lv”. Trešā no līdergupas komandām “exNexum”, pēc pārliecinošā snieguma pirmajās divās kārtās, viesos paklupa pret “Elektrum”, kuriem tas bija pirmais panākums. Otro nedēļu pēc kārtas no iedzinēju pozīcijām spēli iesāka “VCG ekspertu grupu” un otro nedēļu pēc kārtas viņi saspringtā galotnē spēja izcīnīt uzvaru. Šoreiz izbraukumā tika pieveikti 1.līgas čempioni “Kursa MRU +35”. Otro nedēļu pēc kārtas savus līdzjutējus iepriecinājuši 1.līgas jaupienācēji “Emerald/Zalaris”. Pagalam neveiksmīgi sezona iesākusies DzSK “Lokomotīve” un “Karavīrs” komandām, kuru kontā jau ir trīs neveiksmes. Ceturtajā spēļu nedēļā jāizceļ“Kursas” viesošanās pie “exNexum”. Abas komandas iepriekšējā kārtā cieta zaudējumus.

2.līga

2.līgā iezīmējies top4. Visas četras ar simtprocentu uzvaru bilanci esošās komandas svinēja panākumus savā laukumā. Joprojām patīkami pārsteigt turpina SK “Babīte/Čiekurs”, kuru kontā jau trešais panākums, šoreiz mājās pret “Uriekstes Dravniekiem”. Uz pirmo pozīciju pēc pārliecinošas uzvaras pār “C4” pakāpušies “Tehnoland.lv”. Arī pēc nedēļas līderu kvartets nesacentīsies savā starpā, bet smags pārbaudījums sagaidīs divus no četrinieka. BK “Stopiņi” viesos tiksies ar “Uriekstes Dravniekiem”, bet “Tehnoland.lv” viesosies pie “Pārdaugavas”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!