Logo

BALLZY Elitē bronzu izcīna "Latvijas Gāze"

BALLZY Elitē bronzu izcīna

Dubultamatierulīgas sezona noslēgusies ar bronzas sadali BALLZY Elites grupā, kur sērijas trešajā spēlē “Latvijas Gāze” ar 79:70 pieveica “Kursa MRU/Mārupe”, noslēdzot sezonu bronzas medaļu pozīcijās.

Abas komandas sērijas pirmajās divās spēlēs bija uzvarējušas savā laukumā un arī šajā spēlē, pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas, veiksmīgāki izrādījās mājnieki “Latvijas Gāze”, iekrājot septiņu punktu pārsvaru pirms lielā pārtraukuma. Otrajā spēles daļā mārupieši uz īsu brīdi izvirzījās vadībā, bet ātri “gāzenieki” atjaunoja pārsvaru un neskatoties uz nelielo pārsvaru spēles pēdējās minūtēs, izcīnīja visnotaļ drošu uzvaru – 79:70. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais šajā spēlē bija Guntars Dīķis ar 17 punktiem, bet zaudētāju rindās Ģirts Spēlmanis izcēlās ar 19 punktiem. Par labākajiem abu komandu sastāvos play-off spēlēs tika atzīti Reinis Strupovičs un Raivis Kalējs.

“Latvijas Gāze” līdz šim ne reizi divus gadus pēc kārtas nav finišējuši vienā un tajā pašā pozīcijā, to turpinot arī šogad. Pērnās sezonas zelts tika nomainīts pret bronzu. Trešo bronzu DAL vēsturē. “Kursa MRU/Mārupe” pēdējās divas sezonas bija bronzas pozīcijas, bet šoreiz jāpaliek ceturtajiem. 2017./18. gada DAL BALLZY Elites grupas čempionu godā “Leifahit/Latvijas Universitāte”, bet sudraba pozīcijās “Cavendish”.

BALLZY Elites grupas bronzas sērija

2.spēle. Kursa MRU/Mārupe – Latvijas Gāze 82:79 (29:22, 10:24, 24:16, 19:17), sērijā 1-1

V.Pusaudzis 23+8AB, R.Kalējs 18+11AB, Ģ.Spēlmanis 13+13AB, J.Eglītis 11+10AB, K.Eglītis 7, R.Plivčs 5, M.Vīnbergs 3, P.Kravčuns 2, G.Kalniņš;

R.Strupovičs 30, A.Svirido 19+5RP, J.Šults 6, G.Dīķis 6, A.Veinbergs 6, M.Jurjāns 5, A.Storostits 4+12AB, A.Vētra 3+11AB, R.Kalniņš.

3.spēle. Latvijas Gāze – Kursa MRU/Mārupe 79:70 (14:14, 25:18, 17:17, 23:21), sērijā 2-1

G.Dīķis 17, R.Strupovičs 14, E.Šlesers 13+6RP, A.Svirido 13+9AB+7RP, A.Vētra 9+9AB, A.Storostits 6+10AB, M.Knostenbergs 4+5AB, J.Šults 2, R.Kalniņš 1;

Ģ.Spēlmanis 19+8AB, M.Vīnbergs 15, R.Kalējs 13+11AB, K.Eglītis 12+7AB, V.Pusaudzis 7+6RP, G.Kalniņš 2, R.Plivčs 2, P.Kravčuns.

2017./18. gada BALLZY Elites bronzas medaļu ieguvēji - Latvijas Gāze.

2017./18. gada BALLZY Elites grupas 4.vietas ieguvēji - Kursa MRU/Mārupe.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.