Logo

DAL: Aizvadīta deviņpadsmitā spēļu nedēļa

DAL: Aizvadīta deviņpadsmitā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: R.Strupovičs (Latvijas Gāze), A.Slišāns (Stopiņi) - 38

Efektivitāte: Reinis Strupovičs (Latvijas Gāze) - 40

Atlecošās bumbas: Normunds Feierbergs (Krown) - 21

Rezultatīvas piespēles: Raitis Liepa (Jūrmala) - 13

Pārtvertas bumbas: R.Liepa (Jūrmala), R.Kušķis (Pārdaugava) - 6

Bloķētie metieni: Jānis Katkovskis (C4) – 4

Izprovacētās piezīmes: Kristaps Strazdiņš (VCG ekspertu grupa) - 10

3 punktu metieni: Reinis Strupovičs (Latvijas Gāze) – 6/9

Soda metieni: Eduards Vīksna (Cavendish) – 11/12

Ballzy Elites grupa

Visās trijās spēlēs uzvaras izcīnīja viesu komandas. Cīņā par otro vietu “Latvijas Gāze” trim spēlētājiem aizvadot spēli no zvana līdz zvanam pārliecinoši pieveica “Cavendish” – 99:75. Mājniekiem vājas sekmes no tālās distances (6 no 27) un par deviņām pieļautām kļūdām vairāk. ”Cavendish” pēc šī zaudējuma atkrituši uz ceturto pozīciju. Bez vairākiel līderiem spēlējošā BA “Turība”-2 pirmajā puslaikā kā līdzīgs ar līdzīgu spēkojās ar turnīra līderiem “Leifheit/LU”, bet otrajā spēles daļā pārliecinoši laukumā dominēja turnīra līderi, izcīnot kārtējo uzvaru – 83:50. Pēc līdzīga scenārija aizritēja arī BK “Upesciems” un “Kursa MRU/Mārupe” spēkošanās Juglā. Mārupiešiem pēc pirmā mazrezultatīvā puslaika bija neliels pārsvars, bet spēle noslēdzās ar pārliecinošu viņu uzvaru – 84:46. Arī nākošajā nedēļā cīņa par otro vietu tabulā. “Latvijas Gāze” pie sevis uzņems “Kursa MRU/Mārupe” vienību.

1.līga

Pa tabulas pakāpieniem uz augšu turpina rāpties pašreizējie 1.līgas čempioni “Kursa MRU/Mārupe”+35. Sesto uzvaru pēc kārtas mārupieši izcīnīja viesos pret “wiseadvice.lv” – 77:54. Viņiem šis panākums ļauj atrasties vairs tikai vienas uzvaras attālumā no trešās pozīcijas. Ar iespaidīgu “double-double 28 punktu un 21 atlēkušās bumbas izskatās izcēlās Normunds Feierbergs, sekmējot savas “Krown” komandas uzvaru nosacītā mājas spēlē pret “VCG ekspertu grupu” – 91:68. “Eksperti” šogad joprojām nav uzvarējuši nevienu spēli. Taurenīša zālē kārtējo panākumu izcīnīja “Jūrmalas” komanda, sagraujot ar robiem garajā galā uz spēli atbraukušos “exNexum” – 89:60. Abas komandas kopā izmeta tikai sešus soda metienus, bet viesi nebija precīzi no soda metiena līnijas ne reizi. Labu sniegumu otrajā aplī turpina demonstrēt DzSK “Lokomotīve”. Trešo uzvaru “dzelzceļnieki” šajā gadā izcīnīja spēlē savā laukumā ar “Elektrum” – 68:57. Pretējas sekmes ir šīs spēles neveiksminiekiem, kuriem tikai viena uzvara piecās otrā apļa cīņās un atkrišana uz septīto pozīciju. Jau pēc nedēļas ļoti svarīga cīņa par vietu play-off, kad “Elektrum” savā laukumā uzņems “Emerald/Zalaris”.

2.līga

Līderu cīņā Ulbrokā pirmā vietā esošie “Tehnoland.lv” pieveica BK “Stopiņi” 86:74, teju jau nodrošinot uzvaru regulārajā čempionātā. Šo formalitāti viņi var nokārtot nākošajā nedēļas spēlē, ja savā laukumā pieveiks “Bio Ritmi Sports/Jelgava”. Lai arī Stopiņu pozīcijas top4 ir stabilas, jādomā par cīņu par otro vietu, kas nodrošina automātisku kvalificēšanos pusfinālam.Nedaudz sev dzīvi ar zaudējumu viesos BS “Rīga/Pārdaugava” komandai sarežģījuši SK “Babīte/Čiekurs” – 73:78. Netikt četriniekā “čiekuri” var tikai fatālas neveiksmes gadījumā, tomēr būtiska ir katra uzvara cīņai par labāku pozīciju. Otrajā nedēļas spēlē savā laukumā Babītes komanda reabilitējās ar “Rīgas Domes” pieveikšanu – 70:38. “Pārdaugava” ar iepriekšminēto uzvaru spēruši platu soli play-off virzienā. Pateicoties labākai divpunktu metienu precizitātei “C4” savā laukumā tika pie uzvaras divreiz pārceltajā spēlē ar BK “Cerība”- 60:51. “C4” ir vienas uzvaras attālumā no play-off zonas, bet pirmajā posmā palikušas spēles ar tabulas līderiem.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!