Logo

DAL oktobra un novembra labākie spēlētāji

DAL oktobra un novembra labākie spēlētāji

Dubultamatierulīgas 2018./19. gada sezonā aizvadīti pirmie divi mēneši. Laiks apbalvot pirmo mēnešu labākos spēlētājus.

Sporta Bodes mēneša spēlētājs

Balva tiek pasniegta mēneša labākajam spēlētājam, ņemot vērā individuālos un komandas sasniegumus attiecīgajā mēnesī.

Oktobris. Andris Kuksiks (VCG ekspertu grupa). 29,7 punkti ar efektivitāti 26,3 un komandas bilanci 2-1. Pēc vairāku gadu pauzes Kuksiks atgriezās “VCG ekspertu grupa” komandas sastāvā ar augstu rezultativitāti sekmējot savas komandas veiksmīgo sezonas sākumu.

Novembris. Atis Ozols (Jūrmala). 28,0 punkti ar efektivitāti 30,0 un komandas bilanci 5-0. Ļoti veiksmīgs mēnesis jūrmalniekiem, kas ļāva savā B apakšgrupā nostabilizēties otrajā pozīcijā. Ozols piedalījās visās savas komandas uzvarās, visās spēlēs pārsniedzot 20 gūto punktu robežu ar efektivitāti lielāku par 23.

Krown individuālo sasniegumu balva

Balva tiek pasniegta mēneša labākajam spēlētājam kādā no statistikas rādītājiem.

Oktobris. Tomass Vegners (Jūrmala). Kļuva par labāko soda metienu izpildītāju oktobrī, realizējot 16 no 17 mēģinājumiem ar kopējo procentu 94,1.

Novembris. Toms Vilks (Teng Tools/Luna Group). Lai arī nepiedalījās spēlē pret turnīta līderiem, tomēr pārējās spēlēs bija labākais rezultatīvajās piespēlēs, vidēji spēlē atdodot 10 piespēles, pēc kurām tika gūti punkti.

LEIFHEIT uzvaras grozs

Balva tiek pasniegta spēlētājam, kura metiens atnes komandai uzvaru.

Oktobris. Toms Lamberts (BK Ķekava/BeBe.lv). Sezonas atklāšanas spēlē deviņas sekundes pirms beigām pie viena punkta deficīta realizēja metienu no groza apakšas, kas atnesa ķekavniekiem uzvaru pār BK “Karavīrs”.

Novembris. Ģirts Logins (BK Mangaļi). Pie neizšķirta rezultāta pēdējās sekundēs realizēja sarežģītu metienu ar noteikumu pārkāpumu, palīdzot BK “Mangaļi” izcīnīt uzvaru pār “Elektrum”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!