Logo

Dubultamatieru līga: 18.spēļu nedēļa

Dubultamatieru līga: 18.spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: A.Kuksiks (Pļavnieki), M.Rudmiezis (Sonora), N.Sondors (Turība) – 26

1.līga: Raimonds Elbakjans (RBP) – 31

2.līga: Artis Bogdāns (Zaķumuiža) – 30

Elites grupa

+50. Tieši par tik punktiem nedēļas laikā savu uzbrukumu uzlaboja BK “Salaspils”. Spēlē pret “Leifheit/LU” salaspilieši spēja gūt 47 punktus, bet pēc nepilnas nedēļas “Latvijas Gāzes” grozā sabēra 97 “acis” ar ļoti labu precizitāti. “Salaspils” izcīnīja negaidītu panākumu, kas ļauj ķert rokā aizejošo “play-off” sešinieku.

 

Nedod cerību. Pirmajā un pēdējā vietā esošo komandu spēlē iztika bez pārsteigumiem. “Leifheit/LU” viesos pieveica “Pļavnieku” komandu. Turnīru līderus gaida smaga nedēļa, jo divas reizes būs viesos jāspēkojās ar ļoti labu ritmu uzņēmušo “Sonoru”.

Iemet visi. Visiem 11 laukumā izgājušajiem spēlētājiem gūstot vismaz trīs punktus “Kursa MRU/Mārupe” savā laukumā pieveica Ķekavas “ThermoKid”. Izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa, kuru mārupieši uzvarēja ar 24:9.

Pret savējiem. Ilgus gadus Turības rindās spēlējošais Matīss Rudmiezis šogad pārstāvot “Sonoras” krāsas sameta 26 punktus pret savu bijušo augstskolu, palīdzot “Sonoras”komandai izcīnīt uzvaru. Pēc šī panākuma “Sonora” ļoti cieši pietuvojusies ceturtajā pozīcijās esošajai “Latvijas Gāzei”.

1.līga

Dubulta cena. Spēlē, kurai bija dubulta vērtība cīņā par top4, DzSK “Lokomotīve” viesos pieveica “wiseadvice.lv”. Ņemot vērā pārējos nedēļas rezultātus “dzelzceļnieki” ieguvuši labas pozīcijas pirms pēdējām piecām kārtām. Šajā spēlē “Lokomotīve” teicami aizvadīja ceturto ceturtdaļu, uzvarot to ar 22:9, bet visu spēli ar desmit punktu pārsvaru.

Mājas neveiksme. Pirmo zaudējumu savā laukumā šajā sezonā piedzīvojuši “exNexum”, atzīstot “Latvenergo”pārākumu. Vēl nesenajiem līderiem pēdējās kārtās nav sevišķi veicies, par ko liecina viena uzvara četrās aizvadītajās spēlēs. Šāds neveiksmīgs periods nav atstājis bez sekām arī vietu turnīra tabulā. “exNexum” no pirmās pozīcijas noslīdējuši uz ceturto.

Pārtrauc sēriju. Pie ilgi gaidītās otrās uzvaras beidzot tikuši “Kursa MRU/Mārupe +35”. Kopš 22.oktobra neuzvarējusī “Kursa” viesos izrādījās pārāka par “manaslecas.lv”. Savu nelielo uzvaru krājumu mārupiešiem būs lieliska iespēja papildināt jaunnedēļ, kad būs jātiekas ar priekšpēdējā vietā esošo “VCG ekspertu grupu”.

Turpina uzvarēt. Tikai ceturtajā ceturtdaļā turnīra līderi “Rīgas brīvostas pārvalde” nodrošināja uzvaru pār turnīra tabulas vidusdaļā esošo Jūrmalu. “Brīvostniekiem” šis bija sestais panākums pēc kārtas un šobrīd jau komanda demonstrē tādu sniegumu, ar kuru pērn uzvarēja 1.līgas turnīru.

+21 ceturtdaļa. Viena ļoti veiksmīga ceturtdaļa ļāva “Krown” komandai atvest uzvaru no izbraukuma spēles pret “Lapeniekiem”. “Krown” ar divām uzvarām pēc kārtas krietni pietuvojusies top4, bet “Lapenieki” veikuši pretēju ceļu. Nākamajā nedēļā “Krown” uzņems “wiseadvice.lv”, un ļoti iespējams, ka šīs spēles zaudētājam reālas cerības uz play-off būs zudušas.

Uzlabo aizsardzību. Arī otrajā savstarpējā spēlē starp BK “Upesciems” un “VCG ekspertu grupu”, “Upesciems” guva 92 punktus, taču ielaida par 41 punktu mazāk kā rudenī un svinēja pārliecinošu revanšu. Nākamajā spēļu kārtā “Upesciems” viesosies pie “exNexum”.

2.līga

Bez vaļībām. Ceturto uzvaru pēc kārtās, mājās pārspējot “Ūpis” komandu, izcīnījuši Ķekavas “ThermoKid”otrā komanda. Ķekavnieki pacēlušies uz otro pozīciju, bet priekšā palicis liels izbraukuma spēļu skaits.

Aiz top4. Uz play-off ceturto pozīciju turpina cerēt “Pronets.lv”. Paši viņi savu darbiņu šajā nedēļā paveica pārliecinoši pieveicot “exNexum-20gs”, tomēr arī galvenie konkurenti “Zaķumuiža” spēlē stabili. Lai “Pronets.lv” iekļūtu play-off izspēlē viņiem nepieciešams uzvarēt atlikušajās sešās spēlēs par trim spēlēm vairāk kā Pierīgas komandai.

Septītais 30. Septīto reizi šosezon BK “Zaķumuiža” spēlētājs Artis Bogdāns sasniedza vismaz 30 gūto punktu robežu. Viņa pārstāvētā komanda šoreiz diezgan pārliecinoši pieveica “Ultru”. “Zaķumuiža” ar 12 uzvarām 17 spēlēs saglabā ceturto pozīciju.

Apspēlē jauniešus. Arī otrajā savstarpējā spēlē “Stopiņu” vīri izcīnīja uzvaru pār “Pārdaugavas” jauno maiņu. Ulbrokas brigāde iekārtojusies tabulas septītajā pozīcijā.

Līderu cīņa. Pirmajās divās vietās esošo komandu cīņā “C4” pateicoties veiksmīgajam otrajam puslaikam pieveica “RXG/Ķekava”. “C4” ar šo panākumu pietuvojās uzvarai regulārajā turnīrā, bet ķekavnieki noslīdēja uz trešo pozīciju. Interesanti, ka savstarpējo spēļu bilance abām komandām ir identiska.

Uzvara piecatā. Ar piecu vīru spēkiem LVM komandai bija pietiekami uzvaras izcīnīšanai pret pēdējā vietā esošo “Babīte/Čiekurs”.

Janvāra 1.līgas Sporta laboratorijas spēlētājs - Rolands Brenčs (RBP)

Janvāra 2.līgas Baltijas Fizioterapija spēlētājs - Sandris Sēja (exNexum-20gs)

Janvāra Leifheit uzvaras grozs - Tomass Vegners (Jūrmala)

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!