Logo

Dubultamatieru līga: 28.spēļu nedēļa

Dubultamatieru līga: 28.spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Aivars Svirido (Latvijas Gāze) – 31

1.līga: S.Ceplītis (Nexum), R.Egle (Upesciems) – 24

2.līga: Jānis Zvaigzne (BK Zaķumuiža) – 24

Elites grupa

Lielā fināla pirmajā spēlē vairāk dominēja aizsardzība un cīņa, nevis daudz groza guvumi. Šādā mazrezultatīvā spēlē viesi no “Sonoras” pirmā puslaika otrajā pusē ieguva nelielu pārsvaru pār “Leifheit/LU”,gandrīz to noturot līdz spēles beigām. Lai arī mājnieki ceturtajā ceturtdaļā panāca neizšķirtu, galotnē “Sonora” izrādījās prasmīgāka, izcīnot uzvaru ar piecu punktu pārsvaru. Otrā spēle notiks Baložos 5.maijā.

 

Pirmajā cīņā par bronzu “Kursa MRU/Mārupe” savā zālē ieguva stabilu pārsvaru pār “Latvijas Gāzi” jau pirmajā puslaikā, īsti neļaujot pretiniekiem atgūties otrajā spēles daļā. Lai arī beigās mārupiešu uzvara bija tikai ar piecu punktu pārsvaru, šaubas par uzvarētāju neradās. Sērijas otrā spēle notiks 3.maijā.

1.līga

Ar regulārā čempionāta uzvarētāju BK “Upesciems” uzvaru noslēdzās pirmā finālspēle. Mājas spēlē pret pašreizējiem čempioniem “Rīgas brīvostas pārvaldi” “Upesciems” uzvarēja trīs no četrām ceturtdaļām, svinot pārliecinošu panākumu summā. “Brīvostas” viens no galvenajiem zaudējuma iemesliem bija vājā metienu precizitāte no tālās distances, jo grozā lidoja tikai 17 procentu no metieniem. “Upesciems”, izmetot mazāk trejačus, realizēja par sešiem metieniem vairāk. Atbildes spēle pēc nedēļas Latvenergo zālē.

Neticami notikumi risinājās pirmajā spēlē pret bronzu. “exNexum” nedaudz vairāk kā astoņas minūtes pirms spēles beigām bija vadībā pret “Latvenergo” ar 21 punkta pārsvaru, taču atlikušajā laikā pamanījās ielaist 35 punktus un piedzīvot zaudējumu ar sešu punktu pārsvaru. “Latvenergo” pirmajās spēles 32 minūtēs guva 37 punktus, bet pēdējās astoņās 35! “exNexum” jau 3.maijā būs iespēja revanšam.

2.līga

Lai arī finālā tika aizvadītas divas spēles, noskaidrot 2.līgas čempionu tā arī neizdevās. Tuvāk triumfam gan bija BK “Zaķumuiža”,kas pārliecinošai uzvarēja savu mājas spēli, bet pirmajā izbraukuma mačā bija iekrājuši 18 punktu pārsvaru. Tomēr Ķekavas spēlē mājnieki RXG, pēc neveiksmīga pirmā puslaika, otrajā lauza cīņas gaitu un atspēlēja 18 punktu deficītu, izcīnot uzvaru. Viss izšķirsies trešajā spēlē Ķekavā.

Arī bronzas medaļas var tik pasniegtas Ķekavā, tiesa, tur tiks aizvadīta otrā spēle starp Ķekavas “ThermkoKid 2” un “C4”. Pirmajā spēlē “C4” savā laukumā izcīnīja uzvaru.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!