Logo

"Armets" ar komandas spēle nodrošina uzvaru pār "ozoliem"

Lai arī "Armets" trešajā ceturtdaļā guva tikai deviņus punktus, pēdējā ceturksnī zaudētais punktu deficīts tika sadeldēts un izcīnīta uzvara. Gatis Justovičs izcēlās ar 15 punktiem, Mareks Kreicbergs ar 14, bet Aldis Beitiņš ar 13. Zaudētāju rindās turnīra rezultatīvākais spēlētājs Uvis Strogonovs guva 24 punktus, bet Emīls Kravinskis izcēlās ar 13.

Pirmās grupas spēlē starp "Ķepām" un "Jelgavs NĪP" pārsteigumi nenotika. "Ķepas" viegli tika galā ar 62:34. Uzvarētāju komandā ar punktu guvumu izcēlās visi deviņi uz spēli pieteikties basketbolisti, bet visvairāk sakrāja Juris Brūveris ar Matīsu Rozīti, katram gūstot pa 14 punktiem. NĪP vienība šo maču aizvadīja bez saviem līderiem brāļiem Kokiniem un Mārtiņa Zarāna. Viņu prombūtnes laikā par rezultatīvāko kļuva Artūrs Rutkovskis, kura kontā 14 punkti.

Līderu sešinieku spēļu trijotni noslēdza "Valauto" un "Doks". Abas komandas aizvadīja dueli ar caurumiem sastāvā, taču veiksmīgāk to spēja izmantot "doki",  kas jau pirmajā ceturtdaļā veica 16:0 izrāvienu un noslēdza spēli savā labā ar 65:51. Emīls Kiziks sakrāja 15, bet Kaspars Neimanis 13 punktus. "Valauto" sastāvā Jāņa Bērziņa rēķinā 25 punkti, bet Mārtiņās Kiziks un Tomass Timermanis atzīmējās katrs ar 12.

Otrās grupas pirmajā spēlē spēlē pateicoties Valda Miķelsona un Edgara Rudzīšā kopā gūtajiem 37 gūtajiem punktiem no komandas 66, "Rokiji" izcīnīja uzvaru ar 66:45 pār "Platoni". Alvis Ūdris zaudētāju komandā izcēlās ar 14 punktiem.

"Olaine" ar 75:57 apspēlēja "Brāļus Ilmārus". "Olaines" komandā ar punktu guvumu izcēlās visi spēlētāji, bet Gatis Kalniņš bija produktīvākais ar 16. "Ilmāriem" Uģa Kasparāna kontā 29.

Dienas pēdējā spēlē "Kultūra" izrēķinājās ar "Vilkiem" – 71:40. Jānis Blaubergs izēlās ar 22, bet viņa komandas biedrs Jānis Bērziņš ar 20 punktiem. Zaudētājiem šoreiz bija par īsu ar Jāņa Ābola 19 punktiem.

Nākamās spēles paredzētas 12.martā no plkst. 10.00 Jelgavas sporta hallē.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!