Logo

"Armets" pirmo reizi izcīna Jelgavas SSC kausu basketbolā

Uz SSC kausa izšķirīgajām spēlēm Jelgavas sporta hallē bija ieradies krietns pūlis basketbola fanu un komandu atbalstītāji. Pirmie laukumā devās "Doka"un "Ķepas" basketbolisti, kas noskaidrojas bronzas medaļu nākamo īpašniekus. Pēc divām ļoti rezultatīvām ceturtdaļām vadībā ar 56:50 atradās "Ķepas". Tomēr spēles turpinājumā kritās gan spēles temps, gan arī raženā punkt gūšana. "Doka" basketbolistiem trešajā spēles nogrieznī izdevās atspēlēt vienu punktu, taču pamatlaika noslēdzošajā ceturtdaļā, patecoties Paula Zukula, Kaspara Neimaņa un Kristapa Vereščagina pūlēm, spēle tika lauzta un "Doks" pārņēma vadību. Pašā mača izskaņā "Ķepām" neizdevās realizēt vairākus metienus un bronzas medaļas ieguva "Doka" spēlētāji.

Lielākais uzvaras kaldinātājs uzvarētāju sastāvā ar 30 punktiem bija Kristaps Vereščagins. P.Zukuls pievienojās ar 15 punktu guvumu, bet K.Neimanis ar 10. "Ķepu" rindās Juris  Brūveris sakrāja 32 punktus, bet Juris Zakenfelds izcēlās ar 19 punktiem.

Bezkompromisa cīņa aizrītēja arī finālmačā. Pirmo ceturtdaļu sekmīgāk iesāka "Valauto" basketbolisti, taču "Armets" ar vairākiem tālmetieniem ātri panāca izlīdzinājumu un pirmais puslaiks  noslēdzās ar minimālu "Armets" pārsvaru – 39:38. Trešajā ceturksnī trīskārtējie SSC kausa ieguvēji pazaudēja spēles pavedienu. Tikmēr pretinieki turpināja enerģiski un trešo spēles nogriezni uzvarēja ar 26:14. Pēdējā ceturtdaļā "Valauto" uzsāka izmisīgu pakaļdzīšanos, kas ātri apsīka ar vairākiem nerelaizētiem metieniem no pašas groza apakšas, aizmestiem garām trīs soda metieniem. "Armets", uz viļņa esot, realizēja sešus tālmetienus pēc kārtas un "nokoda" "Valauto" komandu – 87:77, izcīnot savu pirmo titulu Jelgavas pilsētas rīkotajās sacensībās.

"Armets" līderis Andris Justovičs izcēlās ar 34 punktiem. Armands Gražulis realizēja vairākus svarīgus metienus un sakrāja 13 punktus, bet Toma Neilanda un Edgara Krūmiņā kontā katram pa 12. Zaudētāju rindās Toms Bitītis guva 24 punktus. Oskars Liepiņš palīdzēja ar 20, bet Jānis Bērziņš ar 17 "ačiem".

Uzvarētāji tika pie SSC kausa, zelta medaļām un 500 eiro naudas balvas. Savukārt otrās vietas ieguvēji saņēma sudraba medaļas un 200 eiro naudas prēmiju.

"Armets" komandā 2016.gada SSC kausa izcīņā spēlēja – Armands Gražulis, Andris Gūtmanis, Gatis Justovičs, Andris Justovičs, Mareks Kreicbergs, Edgars Krūmiņš, Edgars Krūmiņš, Ivars Kutkovskis, Armands Melngailis, Toms Neilands, Aigars Rāsmanis, Renārs Šlāpins, Arvis Vālodze un Kaspars Valters. Treneris Zigmunds Zuševics.

 

Jelgavas SSC kauss basketbolā

Jelgavas sporta halle, 18.decembris

 

Par 3.vietu

"Doks" - "Ķepas" 86:81 (27:30, 23:26, 14:13, 22:12)

Doks: K.Vereščagins 30, P.Zukuls 15, K.Neimanis 10, E.Pētersons 9, K.Kalniņš 9, K.Tomass 9, R.Strazdiņš 4, E.Kiziks, J.Bogdanovs, J.Šolis.

Ķepas: J.Brūveris 32, J.Zakenfelds 19, E.Tramdaks 10, O.Jēkabsons 8, J.Gutāns 6, A.Rudmiezis 4, D.Dābols 2, V.Matusēvičs.

Fināls

"Armets" - "Valauto" 87:77 (20:19, 19:19, 26:14, 22:25)

Armets: A.Justovičs 34, A.Gražulis 13, E.Krūmiņš 12, T.Neilands 12, G.Justovičs 9, K.Valters 4, M.Kreicbergs 3, E.Krūmiņš, R.Šlāpins, A.Gūtmanis, I.Kutkovskis, A.Vālodze.

Valauto: T.Bitītis 24, O.Liepiņš 20, J.Bērziņš 17, A.Čavars 8, J.Roziņš 3, P.Prolis 3, Ģ.Hauks 2, E.Šabatura, A.Ganža, R.Levics, M.Jakušonoks, M.Kiziks.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!