Logo

"Armets" un "Doks" SSC kausā saglabā divvadību

4.kārtas pirmajā spēlē "Armets", atpūtinot vairākus līderus, ar 65:55 spēja apspēlēt turnīra pastarīšu "Vēja radiatorus". Uzvarētāju komandā līdera lomu šoreiz uzņēmās Amrmands Melngailis, kurš guva 19 punktus, bet Gatis Justovičs atzīmējās ar 17. Zaudētāju komandā Kaspara Caunes rēķinā 15 punkti. "Vēja radiatoriem" šis bija ceturtais zaudējums četrās spēlēs.

Dienas otrajā spēlē "Valauto" ar 61:53 sakāva līdz šim neveiksmīgi spēlējošo "Kultūru". "Valauto" trešās uzvaras lielākie kaldinātāji bija Jānis Bērziņš ar 16 un Toms Bitītis ar 14 punktiem. "Kultūras" komandā, kura arī šoreiz spēli aizvadīja bez līderiem Jāņa Bērziņa un Māra Citskovska, rezultatīvākais bija Jānis Blaubergs ar 19 gūtajiem punktiem.

Nozīmīga otrā panākuma tikuši "Brāļi Ilmāri", kas, spēlēdami optimālā sastāvā, pieveica spēcīgo "Ozols" komandu ar 80:70. Uzvarētājiem Hedijs Šliters un Uģis Kasparāns attiecīgi guva 27 un 22 punktus. "Ozols" komandā kārtējā ļoti rāžigā spēle Uvim Strogonova, kura kontā 36 punkti.

"Ķepas" ar 69:58 sarūgtināja "Jelgavas NĪP" vienību. Oskars Jēkabsons ar 22 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs "Ķepu" komandā, bet 14 punkti Edgaram Tramdakam. NĪP komandā Mārtiņš Zarāns sakrāja 21 punktu.

SSC kausa ceturtās kārtas noslēdzošajā spēlē "Doks" pārliecinoši apspēlēja "Vilkus" ar 78:49. Uzvarētāju komandā desmit vai vairāk punktus guva četri basketbolisti. Produktīvākais ar 16 ačiem bija Pauls Zukuls, bet ar 15 punktiem izcēlās Kaspars Kalniņš. Zaudētājiem Oskara Genava rēķinā 19 punkti.

Nākamā spēļu kārta paredzēta 6.novembrī. Spēlēs sāksies no pulksten 15. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!