Logo

Divas spēļu kārtas divās dienās

Divas spēļu kārtas divās dienās

Aizvadītā nedēļas nogale Jelgavas sporta hallē iezīmējās basketbola zīmē, aizvadot divas Jelgavas čempionāta basketbolā vīriešiem spēļu kārtas. Joprojām bez zaudējumiem spēlē “Doks”, kas jau šobrīd ir nodrošinājuši sev vietu izslēgšanas spēlēs, savukārt pārējās 3 komandas, kas turpinās cīņu par medaļām, tiks noskaidrotas spēles pēdējā kārtā nākamajā nedēļā.

Basketbola brīvdienas sestdienas rītā atklāja “Doks”, kas laukumā bez problēmām uzveica “Platone” komandu ar rezultātu 100:70. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 punktiem – Kristers Tomass. Lielisku komandas darbu Elvijs Pētersons, kurš gūtajiem 5 punktiem pievienojis 11 atlecošās bumbas, kā arī 12 rezultatīvas piespēles. “Platone” sastāvā Alvis Ūdris guvis 18 punktus un izcīnījis 7 atlecošās bumbas. Ar 14 atlecošajām bumbām zaudētāju rindās jāatzīmē Kristaps Koževņikovs.

Dienas otrajā spēlē uz laukuma tikās “NĪP” un “Brāļi Ilmāri”, kas šobrīd turīra tabulā atrodas identiskā situācijā. “NĪP” laukumā rādīja pārliecinošu sniegumu un gandrīz visu spēli bija soli priekšā saviem pretiniekiem, noturot pārsvaru līdz par spēles beigām ar rezulātu 83:78. Jānis Kokins bija rezultatīvākais “NĪP” komandā ar 37 punktiem, 13 atlecošajām bumbām un 14 izprovocētām piezīmēm, savukārt Ģirta Pommera kontā – 32 punkti un 11 atlecošās bumbas. “Brāļi Ilmāri” 30 punktus sakrājis komandas līderis Gatis Justovičs, kam pievinojis 7 atlecošās bumbas, 11 rezultatīvas piespēles un 5 izprovocētas piezīmes.

“Rokiji” ar rezultātu 87:56 izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār “Vilki”, sagādājot tiem 8. zaudējumu. Aleksandrs Ganža ar 24 punktiem un 12 atlecošajām bumbām un Elvis Satovskis ar 23 punktiem, 7 atlecošajām bumbām, 6 rezultatīvām piespēlēm un 6 izprovocētām piezīmēm palīdzēja kaldināt uzvaru “Rokijiem”. Toms Drusts ar 18 punktiem un 8 atlecošajām bumbām bija rezultatīvākais “Vilki” sastāvā, 14 punkti, 15 atlecošās bumbas un 5 izprovocētas piezīmes – Artūram Dreimanim.

Kārtas ceturtajā duelī ar rezultātu 77:68 “Skandijs” izcīnīja pārākumu pār “Valauto”. Rezultatīvākais uzvarētājiem – Gustavs Zandersons ar 22 punktiem, labu darbu zem groziem “Skandijs” komandā paveica Raivis Ziemelis un Jānis Mucenieks, abiem pa 12 atlecošajām bumbām. 26 punktus, 10 atlecošās bumbas un 5 izprovocētas piezīmes zaudētāju komandā sakrājis piektās kārtas vērtīgākais spēlētājs Ģirts Hauks.

Desmitajā spēļu kārtā “Ķepas” aizvadīja divas spēles un abās svinēja pārliecinošas uzvaras. Dienas piektajā spēlē “Ķepas” ar rezultātu 140:56 laukumā sagrāva “Turbo”, sagādājot tiem 8.zaudējumu pēc kārtas. Varenu 42 punktu guvumu un 9 atlecošās bumbas uzvarētājiem guvis Artūrs Rudmiezis, savukārt “Turbo” sastāvā 19 punktus un 12 atlecošās bumbas sakrājis Jānis Olehnovičs.

Spēļu kārtas pēdējā spēlē “Ķepas” tikās ar “Sesava/JNSC” savstarpējā spēle, kurā “Ķepas” guva panākumu ar 103:69. Uzvarētājiem Matīss Rozītis sakāja 25 punktus un 9 atlecošās bumbas, savukārt “Sesava/JNSC” sastāvā 20 punkti un 6 atlecošās bumbas Mārim Kučinskim.

Svētdienas rītā pirmajā duelī pie uzvaras tika “Ķepas”, kas ar rezultātu 95:64 pieveica “NĪP”. Uzvarētājiem 23 punktus sakrājis Matīss Rozītis, savukārt “NĪP” sastāvā rezultatīvākais Mārtiņš Ivanovs ar 18 punktiem un 6 atlecošajām bumbām.

Joprojām bez zaudējumiem spēlē “Doks”, kas svētdien pārliecinoši ar 101:66 pieveica “Sesava/JNSC”. “Dokiem” labākais arī svētdien – Kristers Tomass ar 24 punktiem, 4 atlecošajām bumbām un 6 izprovocētām piezīmēm. “Sesava/JNSC” sastāvā 21 punkts, 6 atlecošās bumbas un 5 izprovocētas piezīmes Aivim Zālītim.

Spraigu spēli “Platone” aizvadīja ar “Vilki” komandu, izcīnot panākumu vien ar +2 (62:60). Dagnis Roziņš ar 18 punktiem, 20 atlecošajām bumbām un 11 izprovocētām piezīmēm bija labākais “Platone” sastāvā, savukārt zaudētājiem ar 23 punktiem un 17 atlecošajām bumbām – Toms Drusts.

Kārtas ceturtajā spēlē “Rokiji” izcīnīja pārliecinošu panākumu pār “Skandijs” ar rezultātu 79:56. Uzvarētāju sastāvā 27 punktus, 10 atlecošās bumbas un 4 izprovocētas piezīmes – Valdim Miķelsonam. “Skandijs” rindās rezultatīvākais ar 15 punktiem un 7 atlecošām bumbām – Mārtiņš Jermacāns.

Par iepriekšējās nedēļas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Dagnis Roziņš (“Platone”).

Atgādinām, ka pamatturnīrā atlikusi viena kārta, kurā tiks noskaidrots, kuras četras stiprākās komandas cīnīsies pusfinālā un vēlāk – par medaļām. Komandas, kas pamatturnīrā ierindojušās no 5.līdz 8.vietai, aizvadīs papildus spēles galīgo vietu sadalījuma noskaidrošanai, taču komandām, kas ieņems 9.-11.vietu, turnīrs būs noslēdzies.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!