Logo

Jelgavas basketbola čempionāta divvadībā - "Doks" un "Ozols"

Jelgavas basketbola čempionāta divvadībā -

Top6 komandu turnīrā sestdienas mači iesākās ar "Valauto" revanšu "Armetam" – 78:73. Jānis Bērziņš guva 26 punktus, bet Oskars Liepiņš 23, savukārt zaudētāju sastāvā Gatis Justovičs izcēlās ar 27 gūtajiem punktiem.

Otrajā spēlē "Doks" apliecināja favorītu statusu spēlē pret "Jelgavas NĪP", pārliecinoši uzvarot ar 86:57. Panākumu ar 22 punktiem sekmēja Kaspars Neimanis, bet Elvijs Pētersons ar 15. NĪP komanda spēli aizvadīja bez līdera Jāņa Kokina, kura prombūtnes laikā 20 punktus sakrāja Mārtiņš Zarāns.

Sīva spēkošanās noritēja starp "Ķepām" un "Ozols" basketbolistiem, taču "Ķepas", kas uz maču ieradās tikai piecu vīru sastāvā nespēja apturēt pretiniekus pēdējā ceturtdaļā no tālās distances."Ozols" realizēja piecus tālmetienus pēc kārtas un izšķīra spēles likteni ceturtās ceturtdaļas vidū divu minūšu laikā, maču noslēdzot ar 73:60. Emīls Kravinskis realizēja septiņus trīspunktu metienus un guva 21 punktu, bet zaudētāju sastāvā teicams sniegums Matīsam Rozītim, kurš guva līdzīgu punktu skaitu.

Otrajā grupā, kurā notiek cīņa par Jelgavas čempionāta "mazajām" medaļām pārliecinoši turpina spēlēt "Kultūra", kurai ir perfekta bilance. 12.marta spēlē "Kultūra" uzstādīja turnīra rezultatīvitātes rekordu, ar 115:28 sagraujot "Platoni", kurai, savukārt, turnīra gūto punktu antirekords. Uzvarētājiem ar desmit vai lielāku punktu guvumu izcēlās septiņi spēlētāji, bet visvairāk Jānim Blaubergam – 21. Platonieša Imanta Kaļinauska kontā astoņi ači.

Interesants duelis norisinājās starp "Brāļiem Ilmāriem" un "Rokjiem", kas cīnījās tikai piecu vīru sastāvā un, iespējams, tas bija izšķirošais faktors 58:69 zaudējumam pret "Ilmāriem". Izcils sniegums "Ilmāru" centram Andrim Priedeslaipam, kuram ir šī turnīra rezultativitātes rekords – 21 punkts, savukārt "Rokijiem" ar 19 punktiem izcēlās viens no turnīra produktīvākajiem basketbolistiem Valdis Miķelsons.

Līdzīga sagrāva izdevās "Olaines" komandai, kas spēles pēdējā ceturtdaļā neļāva pretiniekiem gūt punktus un sagrāva "Vilkus" ar 79:36. Ivo Auzāns izcēlās ar 20 punktiem, bet Gatis Kalniņš ar 18. "Vilkiem", spēlējot bez līderiem Jāņa Ābola un Oskara Genava, rezultatīvākais bija Alvis Lānso, kura kontā 19 punkti.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!