Logo

Jelgavas basketbola čempionātā spēles aizritējušas Lieldienu gaistonē

Jelgavas basketbola čempionātā spēles aizritējušas Lieldienu gaistonē

Elites, jeb pirmajā grupā dienas centrālā spēle norisinājās starp "Doks" un "Armets". Aizvadīdami veiksmīgāk spēles pēdējo ceturtdaļu "Doki" spēja izvirzīties drošā vadībā un noturēt uzvaru  ar 74:61. Uzvarētāju sastāvā Kristaps Vereščagins un Elvijs Pētersons katrs guva pa 17 punktiem, bet zaudētāju rindās Armandam Gražulim 12.

Mazrezultatīva spēle norisinājās starp senajiem un principiālajiem pretiniekiem "Ķepām" un "Valauto". Abas komandas uz maču ieradās bez vairākiem līderiem. Lai arī spēle rezultāts auga līdzīgi, te vienai, te otrai komandā atrodoties vadībā, laukumā pārmērīga spriedze nevaldīja un komandas spēlēja gluži kā treniņmačā. Spēles izskaņā Oskars Jēkabsons, kas ar 14 punktiem bija produktīvākais "Ķepu" sastāvā,  ar tālmetienu panāca 55:52 un "Valauto" atlikušajā laikā vairs nespēja gūt grozu. Zaudētājiem Jānis Tiltiņš izcēlās ar 21 gūto punktu, no tiem 17 gūdam tikai otrajā ceturtdaļā.

Elites grupā pie tehniskās uzvaras bez cīņas tika "Ozols", jo "Jelgavas NĪP" neieradās uz spēli.

Otrajā grupā vissīvākā spēkošanās noritēja starp "Kultūras" un "Olaines" komandām, kas apņēmīgi metās cīņā par otrās grupas 1.vietu turnīra tabulā. Spēlē ar milzum daudz piezīmēm, tajā skaitā nesportiskajām un tehniskajām, uzvaru ar 66:53 izcīnīja olainieši, kuru rindās Mārtiņš Berķis atzīmējās ar 15 punktu guvumu, bet "Kultūrai" 17 ači Jāņa Šulca kontā.

Savukārt pateicoties Edgara Rumpja gūtajiem 23 punktiem "Brāļi Ilmāri" viegli tika galā ar "Platoni", lai gan spēles beigu rezultāts to neattaino – 64:58. Turnīra labākā spēle arī Sandim Liepuram, kurš sakrāja 12 punktus, bet zaudētājiem 30 punkti Aleksandram Ganžam.

Līdzīgs scenārijs mačā starp "Vilkiem" un  "Rokijiem". Lai kā censdamies "Vilki" ar lielu apņēmību un cīņassparu, tomēr "Rokiju" pieredze un viņu līdera Valda Miķelsona augstasinība no tālās distances ļāva "Rokijiem" tikt pie panākuma ar 71:55. V.Miķelsona rēķinā 21 punkts, bet Ervīns Vēveris piepalīdzēja ar 17. Zaudētājiem Oskars Genavs un Alvs Lānso guva attiecīgi 19 un 18 punktus.

Jelgavas čempionātā otrā posma pēdējās kārtas spēles norisināsies 2.aprīlī Jelgavas sporta hallē no plkst.10.00, kad noskaidrosies komandu galīgā vietu secība turnīra tabulās pirms izslēgšanas mačiem. Patlaban tikai viena no 12 komandām ieņems nemainīgu vietu noslēdzoties otrajam posmam, savukārt atlikušās spēles vēl ieviesīs vērienīgas korekcijas abās grupās. Savukārt sacensību izslēgšanas spēļu kārtu paredzēta jau pēc divām nedēļām, 9.aprīlī.

 

1.grupa

1. OZOLS 5 – 1,

2. ĶEPAS 4 – 2,

3. DOKS 4 – 2,

4. ARMETS 3 – 3,

5. VALAUTO 2 – 4,

6. JELGAVAS NĪP  0 – 6.

 

2.grupa

1. OLAINE 5 – 1,

2. KULTŪRA 5 – 1,

3. BRĀĻI ILMĀRI 4 – 2,

4. ROKIJI 4 – 2,

5. VILKI 0 – 6,

6. PLATONE 0 – 6.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!