Logo

Jelgavas čempionāta otrās kārtas centrā "Armets" un "Valauto" duelis

Jelgavas čempionāta otrās kārtas centrā

Svētdien pirmā spēle paredzēta jau plkst. 10.00, kad laukumā dosies turnīra B grupas pastarīte "Platone" un  "Brāļi Ilmāri", kas noteikti vēlēsies reabilitēties pēc 1.kārtas kaunpilnā zaudējuma  "Jelgavas NĪP" komandai.

Dienas otrajā mačā A grupas ietvaros plkst. 11.15 spēkiem mērosies "Olaine" un "Vilki", kas čempionāta pirmajā spēlē patīkami pārsteidza ar lielu enerģiju un gribasspēku. Olainieši ir šī pāra favorīti uz papīra, kas noteikti izpaudīsies arī laukumā.

Plkst. 12.30 uz parketa dosies "Doks" pret "Jelgavas NĪP". "Dokiem" šajā spēlē nepalīdzēs VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgā spēlējošies Kristers Tomass un Ralfs Gržibovskis, kas būs aizņemti Jelgavas U19 spēlē, savukārt ja NĪP spēs uz maču sasaukt optimālo sastāvu, gaidāms īsts trilleris.

Savukārt centrālais mačs paredzēts A grupā, kur savā starpā tiksies trīskārtējies Jelgavas SSC kausa ieguvēji "Valauto" un labi nokomplektētā "Armets" komanda ar tās līderi Gatis Justoviču priekšgalā. Abām komandām ir ļoti solīda priekšējā līnija ("Armets" – G.Justovičs, T.Neilands, A.Beitiņš. "Valauto" – J.Bērziņš, T.Bitītis, E.Šabatura)  taču meistarīgāki spēlētāji arlielāku pieredzi garajā galā ir "Valauto" komandai. Vai titulētā vienība spēs to izmantot un, vai "Armets" spēs izmantot savus trumpjus, tas noskaidrosies svētdien. Spēles sākums plkst. 13.45.

A grupas pēdējā spēlē šķēpus krustos "Ķepas" un "Rokiji". Spēlē, kas sāksies plkst. 15.00 izteikti favorīti ir "Ķepas" basketbolisti, taču "Rokiji" noteikti neizkārs balto karogu pirms cīņas sākuma un, iespējams, viņu jaunais līderis Valdis Miķelsons,kurš bija 1.kārtas rezultatīvākais spēlētājs ar 28 sakrātajiem  punktiem, varētu pretiniekiem likt krietni pasvīst.

Ne mazāk interesanta cīņa gaidāma 2.kārtas pēdējā spēlē, kuras sākums paredzēts plkst. 16.15. Ievainotā "Kultūra" tiksies pret pērnā gada Jelgavas SSC kausa izcīņas finālisti "Ozols" vienību, kas šogad papildinājuši sastāvu ar vairākiem kvalitatīviem spēlētājiem. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!