Logo

Jelgavas čempionāts basketbolā – "Doks" turpina perfekti

Jelgavas čempionāts basketbolā –

A grupā visos spēļu pāros 4.kārtā pie uzvarām tika favorīti. "Valauto" ar 80:61 (Bitītis 23; Vēveris 14) apspēlēja "Rokijus". "Ķepas" ar 78:50 (Brūveris 20; Rozītis 25) viegli tika galā ar "Vilkiem", savukārt "Armets" sīvā spēlē pieveica "Olaini" – 61:51 (Melngailis 15, Gražulis 15; Kalniņš 10). Visas trīs vienības, kas guva panākumus šajā kārtā arī nodrošināja iekļūšanu sacensību nākamajā kārt jeb TOP6. Lai arī vēl visām komandām jāaizvada pa vienai spēlei pamatturnīra pēdējā kārtā, kas paredzēta 27.februārī, šo trio neviens cita komanda izjaukt nevar, mainītes var tikai šo komandu secība savā starpā.

B grupā situācija ir krietni sarežģītāka. "Doki", kas līdz šim nav vēl zaudējuši ir priekšlaicīgi kvalificējušies nākamās kārtas spēlēm. 20.februārī pateicoties Elvija Pētersona 21 gūtajam punktam "Doks" uzvarēja "Ilmārus", kuru rindās ar 17 punktiem izcēlās Artis Linde. Arī "Ilmāri" vēl saglabā izredzes iekļūt labāko sešiniekā, ar nosacījumu ja pēdējā kārtā tiek izcīnīta uzvara pār "Kultūru", kas ir otra komanda uz pēdējo ceļazīmi uz TOP6.

Tikmēr "Jelgavas NĪP" komanda ar bilanci 2–2 pārsteidzoši, bet arī teju nodrošinājusi vietu 2. kārtā, ja vien spēs 27. februārī vismaz ar minimālu pārsvaru pieveikt sacensību pastarīti "Platoni". 4.kārtā NĪP basketbolisti sīvā mačā ar 62:66 (J.Kokins 15; R.Opaļevs 23) zaudēja "Ozols" vienībai, kas vēl var aizķerties un turpināt cīņu par medaļām.

Sacensību 4.kārtas pēdējā spēlē "Kultūra" ar 68:45 (Blaubergs 20; Ganža 22) sakāva "Platoni". Jelgavas – Ķekavas apvienotā komanda pēc izcīnītā panākuma vēl nav nodrošinājusi vietu tālākām cīņām par Jelgavas čempionu titulu. Viss izšķirsies spēlē pret "Brāļiem Ilmāriem".

Jelgavas čempionāta pamatturnīra pēdējās spēles tiks aizvadītas 27.februārī Jelgavas sporta hallē jau no plkst.10.00.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!