Logo

Jelgavas čempionāts: Māris Citskovskis nokārto uzvaru "Kultūrai" trešajā pagarinājumā

Jelgavas čempionāts: Māris Citskovskis nokārto uzvaru

Dienas pirmajā spēlē "Brāļi Ilmāri" bez spriedzes, tomēr, ne bez vieglas pretestības ar 60:56 apspēlēja "Platoni". Uzvarētājiem 26 punktus guva Uģis Kasparāns, bet zaudētājiem Aleksandrs Ganža izcēlās ar 27 punktiem.

Kārtas otrajā duelī "Olaines" ceļa rullis sadragāja "Vilkus", spēlei noslēdzoties ar rezultātu 67:25. Gints Lazdiņš un Edgars Salmiņš izcēlās pa 13 punktiem, bet "Vilku" rindās rezultatīvākais bija Alvis Lānso ar 10.

Intriga izpalika "Doks" un "Jelgavas NĪP" spēlē. "Doki", spēlējot bez diviem pamata rotācijas basketbolistiem,  visā spēlē realizēja 14 tālmetienus un ar 82:55 pārliecinoši pieveica NĪP komandu, kuras sastāvā 19 punkti Jānim Kokinam.

Dienas centrālajā spēlē "Armets" ar 77:64 sakāva titulēto "Valauto" komandu. Uzvarētāju sastāvā lielākais panākuma kaldinātājs bija Gatis Justovičs, kura rēķinā 22 punkti, savukārt zaudētājiem Jānis Bērziņš izcēlās 16 punktiem.

Pie otrās uzvaras pēc kārtas tika "Ķepas", ar 74:58 uzvarot "Rokijus". Uzvarētājiem 23 punktus guva Juris Zakenfelds, bet "Rokiju" sastāvā Valdis Miķelsons bija produktīvākais savā komandā otro spēli pēc kārtas, gūstot 24 punktus.

Noslēdzošā 2.kārtas spēlē nepietika ar četrām ceturtdaļām, lai noskaidrotu uzvarētāju. "Kultūras" un "Ozols" cīņā pēc nospēlētām 32 minūtēm (grupu turnīrā spēles laika 4x8min) rezultāts uz tablo vēstīja 60:60. Arī pēc pirmā pagarinājuma uzvarētājs nebija nosakāms – 72:72. Spēle turpinājās otrajā pagarinājumā, pēc kura komandu spēka svari kausi palika nemainīgā stāvoklī – 80:80. Trešajā pagarinājumā, pateicoties "Kultūras" līdera Māra Citskovska gūtajiem 11 punktiem, "Kultūra" svinēja laimīgu uzvaru ar 93:90. M.Citskovskis mačā izcēlās ar 24 punktiem, bet "Ozols" sastāvā, pat ar Uvja Strogonova gūtajiem 37 punktiem bija par maz, lai izcīnītu uzvaru.

Nākamās spēles paredzētas Jelgavas sporta hallē 13.februārī no plkst.10.00.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!