Logo

Jelgavas SSC kausā aizvadītas 2.kārtas spēles

Jelgavas SSC kausā aizvadītas 2.kārtas spēles

Otrās kārtas mači iesākās ar varenu „Armets” sagrāvi pār „Brāļiem Ilmāriem”, kas uz spēli ieradās tikai piecu spēlētāju sastāvā. To sastāvā Aldis Dortāns aizvadīja vienu no savām karjeras labākajām spēlēm, gūstot 15 punktus. Tikmēr uzvarētāju komandā 16 punkti Andra Justoviča rēķinā, bet Marekam Kreicbergam - 14. „Armets” komandai šis bija otrais panākums pēc kārtas.

Dienas otrajā spēlē „Ozols” rezultatīvā spēlē ar 87:77 spēja pieveikt NĪP basketbolistus. „Ozoliem” ražens sniegums Uvim Strogonovam, kurš pamanījās spēlē sakrāt 48 punktus, bet Viesturs Šulcs pievienojās ar 14. NĪP rindās Mārtiņš Zarāns atzīmējās ar 24 punktu guvumu. „Ozols” komanda, kas izlaida pirmo kārtu, izcīnīja pirmo uzvaru kausa izcīņas turnīrā.

Savukārt uzvaras gājienu turpina „Doks” komanda, kas ar 66:43 nolika pie vietas „Vēja radiatorus” un tika pie otrā panākuma divās spēlēs. Kaspars Neimanis sakrāja 19 punktus uzvarētāju komandā, bet „radiatoru” vienībā Andrejs Čikrins tika pie 21 punkta.

Sīva spēkošanās noritēja starp divām līdzvērtīgām komandām „Vilki” un „Rokiji”, kas tomēr mača izskaņā spēja nospēlēt sekmīgāk un ar 58:50 izcīnīja pirmo uzvaru šajā turnīrā. Perspektīvais Valdis Miķelsons guva 17 punktus, bet veterāns Roberts Šlegelmilhs palīdzēja ar 14 ačiem. Tikmēr „Vilkiem” rezultatīvākais ar 18 bija Oskars Genavs.

Otrās kārtas noslēdzošajā spēlē laukumā tikās 2016.gada Jelgavas čempioni „Ķepas” un 2015.gada SSC kausa ieguvēji „Valauto”, kas izvirzījās vadībā jau no pirmajām minūtēm. Turpmākajā spēles gaitā noritēja līdzīga spēkošanās, taču „Ķepas” nespēja pietuvoties rezultātā tik tuvu, lai spētu apdraudēt „Valauto” basketbolistu uzvaru, kas tika izcīnīta ar 71:57. Uzvarētāju komandā veiksmīgi debitēja Agnis Čavars, kurš guva 18 punktus, bet Kaspars Vērnieks izcēlās ar 13 punktiem. „Ķepas” komandā, kas spēlēja bez sava līdera Jura Brūvera, par rezultatīvāko kļuva Oskars Jēkabsons, kurš guva 21 punktu.

Nākamā SSC kausa izcīņas spēles 22.oktobrī sākot no pulksten 10 norisināsies Jelgavas sporta hallē.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!