Logo

Jelgavas SSC kausa finālā spēlēs "Armets" un "Valauto"

Jelgavas SSC kausa finālā spēlēs

SSC kausa 10.kārta iesākās ar ļoti aizraujošu dueli starp "Doks"un "Armets" vienībām, kuras cīnījās par iekļūšanu sacensību finālā. Visu spēli notika ļoti līdzīga spēkošanās un tikai mača pēdējā ceturtdaļā, pateicoties "Armets" spēlētāju realizētajiem sešiem tālmetieniem, viņi spēja nodrošināt uzvaru ar 77:68 un komandas pastāvēšanas vēsturē pirmo reizi vietu finālā. Edgars Krūmiņš un Andris Justovičs bija lielākie uzvaras kaldinātāji, kopā gūstot 42 no komandas 77 punktiem. "Dokiem" 22 punktus guva Kaspars Neimanis.

"Armets" sacesnību finālā tiksies ar "Valauto" komandu, kas 2016.gada SSC kausā bija vienīgā vienība, kas spēja sagādāt "Armet" basketbolistiem zaudējumu. Savukārt pēdējā kārtā "Valauto" ar 91:37 apspēlēja "Vilkus" un nodrošināja savu vietu finālā. Uzvarētāju rindās Jēkabs Roziņš guva 17, bet Aleksandrs Ganža 16 punktus. Zaudētējiem ar Alvis Lānso sakrāja 12 punktus. "Vilki" SSC kausa turnīrā ar divām uzvarām un astoņiem zaudējumiem palika pēdējā vietā.

Bez kompromisa cīņa noritēja starp "Brāļiem Ilmāriem" un "Kultūras" komandu. Uģis Kasparāns un Ģirts Pommers bija neapturami, gūstot attiecigi 34 un 22 punktus, sakaujot pretiniekus ar 81:67. Zaudētāju sastāvā Jāņa Blauberga kontā 20 punkti. Abas komandas sacensības noslēdza uzreiz aiz labāko četrinieka. "Ilmāri" ar piecām uzvrām un pieciem zaudējumiem ierindojās 5.vietā, bet "Kultūra" ar bilanci 4/6 noslēdza turnīru 6.pozīcijā.

No tabulas lejas gala izdevās izkļūt "Ozols" basketbolistiem, kas 10.kārtas spēlē ar 105:61 sagrāva "Rokijus" un turnīrā finišēja 8.vietā, taču ar to bija par maz, lai apsteigtu "Rokijus", kas ar četrām uzvarām un sešiem zaudējumiem ieņēma vietu augstāk. Ļoti rezultatīvu spēli aizvadīja "Ozols" aizsargi. Uvis Strogonovs salādēja 37, bet Emīls Kravinskis 32 punktus, bet "Rokijiem" ar 22 punktiem izcēlās Kristiāns Renkulis.

Īsts trilleris norisinājās starp "Jelgavas NĪP" un "Vēja radiatori" komandām, kur uzvarētājs noskaidrojās tikai otrajā pagarinājumā, kurā sekmīgāk nospēlēja "raditori" - 76:74. Līdz ar to sacensību debitanti SSC kausa izcīņas turnīru noslēdza 10.vietā, bet "NĪP" basketbolisti ar identisku bilanci (2/8) ierindojās 9.vietā. Par mača rezultatīvāko spēlētāju kļuva Artūrs Turiks, kurš sakrāja 39 punktus, taču ar to nepietika, lai izcīnītu uzvaru. "Radiatoru" komandā 26 punkti Ernestam Ronim, bet 24 Kasparam Caunem.

Jelgavas SSC kausa fināls paredzēts svētdien, 18.decembrī Jelgavas sporta hallē. Spēle par bronzas medaļām sāksies pulksten 12, bet fināla mačs sāksies pulksten 13.30. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!