Logo

Jelgavas SSC kausā pie uzvarām tiek visi favorīti

Jelgavas SSC kausā pie uzvarām tiek visi favorīti

Pie otrās uzvaras tikuši "Jelgavas NĪP" basketbolisti, kas ar graujošu 86:34 sakāva "Vilkus". Uzvarētāju rindās desmit vai vairāk punktus guva četri basketbolisti, bet rezultatīvākais ar 16 bija Mārtiņš Zarāns. Pa 15 punktiem Artūra Rutkovska un komandas debitanta Artūra Turika kontā. Zaudētājiem veterāns Alvis Lānso guva teju pusi no komandas punktu bagāžas, sakrājot 14 ačus

"Ozols" spēlētājam Uvim Strogonovam, gūstot 31 punktu un aizvadot kārtējo ļoti rezultatīvo spēli, šoreiz bija gan par īsu, lai spētu sakaut "Dokus", kas triumfēja abu komandu duelī arī 70:62. "Doka" basketbolisti otrajā ceturtdaļā veica 13 punktus izrāvienu, kas bija izšķirošs. Kaspars Neimanis izcēlās ar 19 punktiem, bet Kristaps Vereščagins guva 10.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja "Ķepas", kas ar 75:51 apspēlēja "Rokijus". Uzvarētāju komandā 26 punktus guva Matīss Rozītis, bet Edgars Tramdaks atzīmējās ar 18. No „rokijiem" produktīvākie zaudējumā ar 14 bija Toms Zvirbulis un ar Krišjānis Dzalbe ar 13 punktiem.

Pie pārliecinošas uzvaras tika arī  "Brāļi Ilmāri", kas SSC kausa debitantus "Vēja radiatorus" pārmācīja ar 85:66.  Uģis Kasparāns bija lielākais uzvaras kaldinātājs ar 32 punktiem, bet 16 punkti Ģirta Pommera rēķinā. „Radiatoriem" ar raženu punktu bagāžu izcēlās Emīls Laksis – 28 punkti. Andrejs Čirkins pievienojās ar 18.

Pie trešā panākuma tikusi "Armet" komanda, kas līdzīgā cīņā ar 78:73 pieveica "Kultūras" komandu. "Armets" uzvaru ar 21  punktu sekmēja Edgars Krūmiņš, kā arī Mareks Kreicbergs ar 16 un Toms  Neilands ar 13 punktiem. "Kultūras" komandā līderu godā Jānis Blaubergs ar 19 punktiem, bet Raimonds Šulcs atzīmējās ar 17 punktiem. Abas komandas aizvadīja spēli bez vairākiem līderiem.

Nākamā spēļu kārta paredzēta jau šo svētdien, kas Jelgavas sporta hallē spēles sāksies no pulksten 10. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!