Logo

NĪP basketbolisti pārsteidz Jelgavas čempionāta pirmajā kārtā

NĪP basketbolisti pārsteidz Jelgavas čempionāta pirmajā kārtā

Savukārt dienas pirmā spēlē var izcelt Jāņa Bērziņa oficiālo atgriešanos "Valauto" komandas rindās pēc trīs gadu pārtraukuma. Ņemot vērā, ka J.Bērziņš visu šo laiku bija BK "Jelgava" spēlētājs, sacensību nolikums nepieļāva "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas spēlētāju dalību turnīrā. "Valauto" uzbrukuma līderis atgriešanās mačā izcēlās ar 23 punktiem un bija rezultatīvākais "Valauto" uzvarā pār "Vilkiem" ar 82:72. Zaudētāju sastāvā Oskars Genavs sakrāja 26 punktus, bet Alvis Lānso 22.

A grupā šoreiz sīva spēkošanās izpalika starp pieredzējušajām "Ķepām" un sīksto "Olaini", kuras basketbolisti šoreiz laukumā izskatījās pārāk kūsli un piedzīvoja zaudējumu ar 41:64. Oskars Jēkabsons ar 20 punktiem bija lielākais uzvaras kaldinātājs, bet "Olaines" rindās pa deviņiem punktiem Gatim Kalniņam un Mārtiņam Migliniekam.

Dienas trešajā spēlē, A grupā "Armets" ar 76:65 apspēlēja "Rokijus". Lai arī spēle lielāko daļu ritēja līdzīgi, "Armets" pieredzējušākie basketbolisti Armands Melngailis, Gatis Justovičs un Aldis Beitiņš spēja sakārtot pareizi lietas laukumā un mačs tika uzvarēts bez nervozas izskaņas. Uzvarētājiem A. Melngailis guva 23 punktus, bet Toma Neilanda kontā 13. "Rokiju" sastāvā teicams sniegums Valdim Miķelsonam, kurš atzīmējās ar 28 punktiem.

B grupas spēles iesākās ar dueli starp "Ozols" un "Platones" vienībām. Lai arī platonieši sāka enerģiski un spēja pirmo ceturtdaļu noslēgt savā labā ar 15:14, tomēr nākamajās ceturtdaļās viņi nespēja rast nevienu argumentu krietni labāk spēlējošajiem "Ozols" basketbolistiem, kas tika pie uzvaras ar 79:57. Uvis Strogonovs uzvarētāju sastāvā guva 22 punktus, savukārt Roberts Opaļevs 15. Zaudētāju komandā produktīvākie bija Jelgavas BJSS audzēkņi Aleksandrs Ganža, kurš sakrāja 18 punktus un Valts Karelis, kura rēķinā 12 ači.

Savukārt "Jelgavas NĪP" komandā līdera cienīgu sniegumu demonstrēja Mārtiņš Zarāns, kurš guva 23 punktus un palīdzēja savai komandai sakaut "Brāļu Ilmārus" ar 57:48."Ilmāriem" nepalīdzēja arī Edgara Rumpja un Ģirta Pommera rezultativitāte, abiem kopā sakrājot 36 no komandas 48 punktiem.

Kārtas noslēdzošajā mačā B grupā starp "Dokiem" un "Kultūru" bija gaidāms īsts trilleris, kas arī piepildījās laukumā un intriga spēlē saglabājās līdz pat mača pēdējai minūtei. Notikumiem bagātā spēlē veiksmīgāki bija „doki", kas ar 60:55 svinēja uzvaru pār "Kultūru". Kristaps Vereščagins bija uzvarētāju komandas rezultatīvākais basketbolists ar 15 gūtajiem punktiem, bet "Kultūras" vienībā ķekavnieks Jānis Bērziņš guva 14.

Jelgavas čempionāta nākamā spēļu kārta norisināsies svētdien, 7.februārī Jelgavas sporta hallē. Spēļu sākums paredzēts no plkst.10.00.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!